Vojtěch Bednář

Related to

Pracující nepracující, nic nového. Lidi si zvykli sedět doma. Přijde šok, varuje firemní sociolog

ROZHOVOR „Blíží se doba, kdy se s koncem podpůrných opatření a také vypršením výpovědních lhůt dost možná začne lámat chleba,“ říká firemní sociolog Vojtěch Bednář. Předpokládá posilování vládních stran a hlavně ANO. „Opozice nevyužila příležitost...

Proč přesně nejde řídit stát jako firmu

10.August » blog.idnes.cz
O tom, že by se měl stát řídit jako firma, bylo řečeno dost. Myšlenka manažerského řízení státu je hezká, i když není nová. A je nefunkční. Dnes si povíme proč.

Žádná vláda není nejhorší

3.August » blog.idnes.cz
Pokud sledujete média, máte určitě pocit, že současná česká vláda je nejhorší ze všech předchozích. Úplně stejný pocit jste mohli mít z té předchozí, a ještě předcházející, vlastně ze všech. Je to klam. Dnes si ho vysvětlíme.

Fetování koronaviru

27.July » blog.idnes.cz
Jste závisí? Pravděpodobně mi odpovíte, že ne. Přitom je dost možné, že ano. Úplně stačí, když pravidelně sledujete grafy nakažených.

Deset tipů pro manažera o prázdninách a v práci

Je léto a lidé mají dovolenou. Mnoho firem běží na poloviční provoz, ať už kvůli volnu, nebo koronavirové krizi. Manažeři jsou v práci, musí řešit těžké úkoly a taky myslet na budoucnost. Dnes vám nabídneme 10 tipů, jak na ni myslet efektivněji po...

Jak funguje sociální bublina

24.July » blog.idnes.cz
Máte pocit, že lidé, které potkáváte mají stejné názory jako vy, a proto nechápete, proč volby vyhrává někdo jiný, než váš favorit? A že totéž platí na internetu, na sociálních sítích? Je to proto, že žijete v sociální bublině.

Jak vytipovat nejcennějąí zaměstnance

Řada firem nyní uvažuje o snižování personálních rozpočtů a jsou místa, kde dochází k propouštění zaměstnanců. Jak zabránit tomu, abychom se ve snaze snížit a optimalizovat náklady nezbavili lidí, kteří jsou pro nás klíčoví?

Do lidí nejde jen sypat peníze a očekávat za to výkon. Správný manažer se pozná v krizi, říká firemní sociolog Vojtěch Bednář

22.June » Liberecká Drbna
Možná více než dříve je dnes vyhledávaná pomoc firemního sociologa, který po koronavirové krizi pomáhá tápajícím firmám s otázkami vedení, motivování, řízení lidí a udržování firemní kultury. Mezi zkušené odborníky ve svém oboru patří třeba Vojtěc...

Snahy o work-life balance nabourala pandemie. Firmy by se v prvé řadě měly zajímat o to, co je pro zaměstnance důležité

15.June » STATISTICKY[cz]
Termín work-life balance patří v tuzemsku ke stále častěji skloňovaným pojmům. Firmy se snaží svým zaměstnancům nabídnout takové prostředí a podmínky, aby podporovaly jejich výkonnost, ale zároveň je nenutily k tomu, aby se prací museli zabývat i ...

Co říkat zaměstnancům, když sami nevíme, co bude dál?

Situace je nejistá. Nevíme, co bude dál. Nevíme, co říkat našim lidem. Jak i za těchto okolností udržet klid? Jak často, jakými způsoby a jak komunikovat se zaměstnanci?

Anketa FS: Lidé se bojí o budoucnost, firmy hledají stabilitu

Co trápí zaměstnance v koronavirové krizi – a v té, co přijde po ni? Jak zvládá krizi liniový management a co zaměstnance v krizi stmelilo a potěšilo? Zeptali jsme se manažerů a dnes vám přinášíme odpovědi.

Zvládat finanční krize se musíme učit už jako děti na školách, myslí si firemní sociolog Bednář

26.May » Rádiožurnál
Vojtěch Bednář je firemní sociolog, který se pohybuje uvnitř firem a pomáhá jim pracovat s lidmi. Co zjistil během koronakrize? A jak se připravit na krizi finanční?
Margit Slimáková - Odbornice na zdravotní prevenci a výživu

Tato informační stránka o Vojtěch Bednář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Bednář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes