15
new stories - click to show

Martin Beníček

Related to

Rožnov vyhlásil soutěž na nové logo a jednotný vizuální styl města

27.December » Zlin.cz
Předmětem soutěže je návrh celkového konceptu, loga/logotypu a dalších prvků jednotného vizuálního stylu pro město Rožnov pod Radhoštěm. Nový jednotný vizuální styl nahradí stávající různé podoby grafické prezentace města s důrazem na komunikaci s...

Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm se otevře 11. května

29.April » Seznam Zprávy
Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku se pro návštěvníky otevře v pondělí 11. května. Zahájení sezony na dřevěné rozhledně, která stojí na Karlově kopci nad městem, pozdržela pandemie nového typu koronaviru.

Během masopustního veselí se letos poprvé mimořádně otevře Jurkovičova rozhledna

9.February » Zlin.cz
Letní sezona sice na Jurkovičově rozhledně začne až v dubnu, rožnovská radnice se ale stejně jako v minulých letech rozhodla otevřít tuto krásnou dřevěnou dominantu města mimořádně i v sobotu 15.

Lidé mají poslední prázdninovou možnost navštívit v noci Jurkovičovu rozhlednu

23.August » Zlin.cz
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Podruhé a naposledy o prázdninách se v sobotu 24. srpna otevře Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm na oblíbené noční výhledy. Stejně jako poprvé to bude i tentokrát se zajímavým hostem – Antonínem Závadou, projekta...

Tato informační stránka o Martin Beníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Beníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes