Kamil Obr

Related to

Koronavirus ukazuje, že jsme hodně zranitelní, říká zlínský kněz

22.March » iRegiony Impuls
Lidé by neměli propadávat panice a současně situaci ohledně koronaviru bagatelizovat. Měli by ctít nařízení vlády a využít karanténu k přemýšlení o roli člověka v dnešním globálním světě. Myslí si to zlínský katolický kněz Kamil Obr.

Koronavirus ukazuje, že jsme hodně zranitelní, říká zlínský kněz

22.March » iDNES.cz
Lidé by neměli propadávat panice a současně situaci ohledně koronaviru bagatelizovat. Měli by ctít nařízení vlády a využít karanténu k přemýšlení o roli člověka v dnešním globálním světě. Myslí si to zlínský katolický kněz Kamil Obr. Další články ...

Věřící nemohou kvůli karanténě přijít na mše, kněží je slouží do kamer

19.March » iDNES.cz
Obyčejně slouží bohoslužby v zaplněných kostelech, kde jim naslouchají věřící. Teď si kněží musejí zvykat na to, že mluví do kamer, protože vláda vyhlásila karanténu na celou zemi. Další články k tématu: Farnost začala přenášet mše na YouTube, vít...

Věřící nemohou kvůli karanténě přijít na mše, kněží je slouží do kamer

19.March » iRegiony Impuls
Obyčejně slouží bohoslužby v zaplněných kostelech, kde jim naslouchají věřící. Teď si kněží musejí zvykat na to, že mluví do kamer, protože vláda vyhlásila karanténu na celou zemi.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Kamil Obr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamil Obr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes