15
new stories - click to show

Robert Bosch

Related to

Lidé si znovu polepšili, mzdy v kraji rostly i v době covidu

23.March » iDNES.cz
Firmy i loni zvyšovaly platy. Letos se bude přidávat méně. Průměrná hrubá mzda na jihu Čech byla 32 661 korun. V republikovém srovnání jde o podprůměrnou hodnotu.

Lidé si znovu polepšili, mzdy v kraji rostly i v době covidu

17.March » iRegiony Impuls
Firmy i loni zvyšovaly platy. Letos se bude přidávat méně. Průměrná hrubá mzda na jihu Čech byla 32 661 korun. V republikovém srovnání jde o podprůměrnou hodnotu.

Bosch Rexroth na digitálním HANNOVER MESSE: Zákazníci potřebují řešení místo produktů

14.March » Zakazka.cz
Rostoucí výzvy automatizace nelze splnit s produkty, které existují vedle sebe, ale pouze s úplnými řešeními. Bosch Rexroth ukáže, jak to funguje s ctrlX AUTOMATION na digitálním HANNOVER MESSE od 12. do 16. dubna 2021. Systém – skládající se z ha...

Bosch spustí výrobu čipů v Drážďanech ještě letos

12.March » byznys.hw.cz
Jedna z nejmodernějších továren na výrobu čipů na světě vyrostla v Drážďanech. Do plného provozu má najet ještě v roce 2021.

Firmy v kraji: Zaměstnancům dají nové pracovní oděvy, dojde i na zvýšení platů

ENGEL strojírenská v Kaplici, Bosch v Českých Budějovicích nebo MetalWorx v Plané nad Lužnicí. Firmy, ve kterých dávají práci desítkám Jihočechů. Ve většině z nich tomu tak bude i v současné – koronavirové – době.

Letos budou zvedat platy v krajské nemocnici nebo ve firmě Bosch

6.January » iRegiony Impuls
Většina velkých jihočeských firem zvyšuje mzdy, v Budvaru či Madetě budou vyjednávat. Od ledna se v řadě společností zaměstnanci dočkají novinek.

Budějovický Bosch zvedne platy o tři procenta, E.ON o pět procent

30.December » Budějcká Drbna
Jihočeské firmy většinou zvýší příští rok platy o tři až šest procent. Přidávají i motivační bonusy. Třeba budějovický Bosch zvedne mzdy o tři procenta a ještě letos vyplatil mimořádnou odměnu, společnost E.ON navýší výdělky o pět procent a zvedla...

Kvůli covidu firmy nepropouští

Gastronomie, učitelství, zdravotnictví, kultura – není odvětví, kterého by se nedotkla letošní pandemie koronaviru. Poradit si s ní musely také velké jihočeské firmy.

Sponkovačky

14.December » Testino
Během rekonstrukčních či stavebních prací a dokonce i při běžných kutilských pracích je často nutné vzájemně kombinovat různé prvky dohromady. Nelze však vždy použít lepidlo… The post Sponkovačky appeared first on Testino .

Evropský průzkum společnosti Bosch k pohonu budoucnosti

27.October » Zakazka.cz
Elektromobily s bateriemi nebo palivovými články, ale také benzín a nafta – podle průzkumu na reprezentativním vzorku populace společnosti Bosch, který provedl v červnu 2020 ve čtyřech evropských zemích institut pro průzkum trhu Innofact, zůstávaj...

Řízení zadní nápravy jako mechatronická evoluce

25.September » Techmagazín.cz
Společnost Schaeffler rozšiřuje svou nabídku v oblasti řízení zadní nápravy a se společností Robert Bosch Automotive Steering zahájili spolupráci při vývoji. Cílem je nabízet kompletní balík pro řídicí systémy zadní nápravy a otevřít tak nový trh.

Tato informační stránka o Robert Bosch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Bosch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes