Pavla Brožková

Related to

Nová HBO Max sebere Netflixu některé seriály. Přátelé jsou s otazníkem

28.April » Technet.cz
Novou streamovací službu „videa na přání“ si první zájemci pustí za necelý měsíc, 27. května. Při spuštění nabídne sto tisíc hodin obsahu, jak vlastní, tak převzaté produkce. O některé tituly díky licenčnímu šachování přijdou současné služby, velk...

Internetové televize mají žně, kina počítají ztráty

17.March » Novinky.cz
Omezení pohybu a zavření kinosálů dělá velké starosti majitelům kin, kteří už počítají ztráty, ale rozhodně nevadí firmám, které nabízejí filmy a seriály na internetu. Upozorňují na zvýšený zájem diváků a stále rozšiřují svou nabídku.

Videotéka HBO GO ode dneška zdražila. Zvyšujeme investice do vlastní tvorby, hájí se její provozovatel

21.October » ČRo
„Už od startu natáčení vlastní tvorby vnímáme nárůst předplatitelů a zvýšený zájem o naši lokální originální produkci,“ uvedla Pavla Brožková, tisková mluvčí HBO Europe.

Špionážní drama Bez vědomí uvede festival v Torontu

15.August » Týden.cz
České špionážní drama Bez vědomí z produkce HBO Europe uvede v mezinárodní premiéře Mezinárodní filmový festival v Torontu. Sdělila to mluvčí HBO Europe Pavla Brožková. Kanadský festival se koná od 5. do 15. září.

Finále Hry o trůny táhne. V Americe ho sledovalo rekordních 17 milionů diváků, v Česku naplnilo multikina

16.April » CzechCrunch
Pravděpodobně jste si všimli, zmínky o Hře o trůny jsou prakticky všude kolem nás a je jen málokdo, kdo by neviděl minimálně jednu epizodu ...

Vzniká nové špionážní drama z produkce HBO

24.January » Týden.cz
Britská herečka Hattie Morahanová známá z filmu Kráska a zvíře a kanadský herec českého původu David Nykl, jehož si diváci mohou pamatovat ze seriálu Hvězdná brána, se objeví po boku Tatiany Pauhofové ve špionážním dramatu Bez vědomí.

Špionážní seriál Bez vědomí na pozadí československých socialistických osmdesátých let

23.January » Reflex.cz
Ve špionážním seriálu Bez vědomí, které se odehrává v 80. letech v Praze, si zahrají Hattie Morahanová (Kráska a zvíře), David Nykl (Hvězdná brána) a Tatiana Pauhofová (Hořící keř). Šestidílná minisérie v produkci HBO Europe se nedávno začala natá...

Ve špionském příběhu z Prahy si zahraje Pauhofová s Hattie Morahanovou

23.January » Novinky.cz
Britská herečka Hattie Morahanová, známá např. z amerického filmu Kráska a zvíře, bude hrát ve špionážním seriálu Bez vědomí s Tatianou Pauhofovou a Davidem Nyklem.

HBO točí v Praze sérii Bez vědomí z 80. let. Objeví se v ní i Hattie Morahanová

23.January » Lidovky.cz
Britská herečka Hattie Morahanová známá z filmu Kráska a zvíře a kanadský herec českého původu David Nykl, jehož si diváci mohou pamatovat ze seriálu Hvězdná brána, se objeví po boku Tatiany Pauhofové ve špionážním dramatu Bez vědomí. Další články...
Svatopluk Skopal - Český herec
Vladimír Michálek - Český scenárista a filmový režisér

Tato informační stránka o Pavla Brožková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Brožková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes