15
new stories - click to show

Barbora Váchová

Related to

Hodnocení uživatelů: Škola žen (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 70 % [Vaklav]

29.June » i-divadlo.cz
65% Příjemná komedie, která stupňuje tempo až k závěru - v hlavní roli s J. Plouharem. Barbora Váchová podává sebevědomý výkon a i ostatním se daří.

Můj feminismus, můj skákací hrad

21.May » Respekt.cz
Čtete jeden z našich pravidelných autorských newsletterů, které vám mohou chodit jako e-mail - přihlaste se k jejich odběru podle vlastního výběru. Vždy v daný den je pro vás píšou Tomáš…

Moliére v nafukovacím hradu. V ústeckém činoheráku se klasiky nebojí, mohli by ale skončit o deset minut dřív

14.May » Lidovky.cz
Molièrovu Školu žen přizpůsobil „obrazu svému“ nekonformní režisér Michal Hába a představil ji se souborem Činoherního studia v Ústí nad Labem.

Vlkův sen o cestě na Měsíc. Rozhlasový muzikál pro děti o hledání vlastní identity

21.April » ČRo 2 - Praha
Pohádkový muzikál nás přenese do světa, kde vládne Karkule, která pomocí svého přístroje Mrakofuku vyhání dětem z hlavy všechny špatné myšlenky.

Nejsem jen chodící peněženka. Také čeští tátové chtějí skloubit práci s dětmi

28.March » Forbes
Přibývá otců, kteří si berou rodičovskou dovolenou, zkracují si úvazky a hledají cesty, jak skloubit kariéru s rodičovstvím. Jak to nejlépe udělat, řešili manažeři, šéfové firem a experti na rodičovství na konferenci Táta v 21. století.

Ústecké Činoherní studio nabídne v premiéře klasiku v moderním pojetí – Molièrovu komedii Škola žen

22.March » ČRo
Nafukovací skákací hrad a Molière. Ptáte se, co to má společného? Právě to se dozvíte v komedii francouzského dramatika Škola žen v Činoherním studiu v Ústí nad Labem.

Hodnocení uživatelů: Insomnie (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 100 % [Honza.v67]

29.January » i-divadlo.cz
Super! Herecké výkony, hudba, videomapping, kostýmy,... Všechno do sebe zapadlo a výsledek mě nadchl. Myslím, že si páteční premiéru užili nejen všichni diváci v Obejváku, ale i oba herci.

Hodnocení uživatelů: Krajina se sklady (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 50 % [PavelakK]

11.November » i-divadlo.cz
Inscenace o živých i mrtvých, o tom jak se potkávají a jak už tady bylo řečeno- úplně se nepropletou. Myslím tím, že to do sebe herecky ne vždy úplně západne. Bylo to zvláštní, ale vlastně nápadité.

Hodnocení redakce: Krajina se sklady (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 60 % [Lukáš Dubský]

23.October » i-divadlo.cz
Ve stylu magického realismu pojatá inscenace s regionální tématikou o osudech Podkrušnohoří. Kombinují se tu životní příběhy současných postav (především zahraničních dělníků a prostitutek či bývalých pohraničníků) s těmi dávno mrtvými (Němka zavraž…

Hodnocení uživatelů: Krajina se sklady (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 70 % [Zábavka]

16.October » i-divadlo.cz
Téma super, text zajímavý s přesahem. Je těžké zpracovat takto solitérní (vlastně naprosto osamělé a zoufalé) osoby. Režijně trochu slabší, ale určitě jděte a můžete dlouho přemýšlet.

Tato informační stránka o Barbora Váchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Váchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes