Jan Buka

Related to

Nákupy seniorům – nová služba Charity Olomouc

20.March » Rádio Proglas
Charita Olomouc v reakci na nouzový stav ve čtvrtek rozjela projekt Nákupy seniorům. Služba je určena osobám nad 70 let přímo z města Olomouce a lze ji využít od pondělka do soboty.

Bezdomovci v Olomouci čistí ulice kvalitně, projekt by mohl pokračovat

1.October » Olomoucký deník
Do úklidu a čištění olomouckých chodníků se v polovině srpna zapojilo několik lidí bez domova. Charita zakázku získala od Technických služeb města Olomouce v rámci pilotního projektu. Bezdomovci podle vedení technických služeb odvádějí přidělenou ...

Na radnici přibylo podnikavých bezdomovců, jejich firmy mají často potíže

4.February » iDNES.cz
Minulý rok výrazně přibylo lidí, kteří mají trvalý pobyt vedený na olomoucké radnici, ale zároveň figurují ve statutárních orgánech různých firem. Podle analýzy MF DNES přitom jde často o problematické společnosti. Další články k tématu: S firmou ...

Na radnici přibylo podnikavých bezdomovců, jejich firmy mají často potíže

4.February » iRegiony Impuls
Minulý rok výrazně přibylo lidí, kteří mají trvalý pobyt vedený na olomoucké radnici, ale zároveň figurují ve statutárních orgánech různých firem. Podle analýzy MF DNES přitom jde často o problematické společnosti.
ODS - Politická strana
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Jan Buka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Buka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes