15
new stories - click to show

Zdeněk Bureš

Related to

Fernando Vallejo: Madona zabijáků

4.September » ČRo 3 Vltava
Kolumbijská smutná groteska o lásce v dešti střel. Z překladu Petra Zavadila pro rozhlas upravil Marek Horoščák. Režie Radim Nejedlý. Účinkuje Zdeněk Bureš.

Egon Bondy: Cybercomics

11.July » ČRo 3 Vltava
Budoucnost lidstva je ohrožena, proto je k pomoci vyzvána počítačová specialistka Vera. Účinkují Barbora Goldmannová, Jana Štvrtecká, Robert Mikluš, Zdeněk Bureš a další.

Egon Bondy: Cybercomics

4.July » ČRo 3 Vltava
Budoucnost lidstva je ohrožena, proto je k pomoci vyzvána počítačová specialistka Vera. Účinkují Barbora Goldmannová, Jana Štvrtecká, Robert Mikluš, Zdeněk Bureš a další.

Truman Capote: V Mohavské poušti

15.March » ČRo 3 Vltava
Psychologickou povídku o poušti skutečné i poušti citové pro rozhlas upravil Ludvík Němec. Účinkují Jana Štvrtecká, Zdeněk Bureš a Martin Sláma. Režie Lukáš Kopecký.

Nina Svobodová: Otec

25.February » ČRo 3 Vltava
Povídka české spisovatelky katolické orientace. Připravil Petr Veselý. Dramaturgie Alena Blažejovská. Účinkuje Zdeněk Bureš. Režie Lukáš Kopecký. Natočeno v Brně v r. 2021.

Krásné výhledy: fotografický nadšenec pořídil snímek Pradědu od Sulkovce

18.February » Třebíčský deník
Zdeněk Bureš z Jimramova patří mezi těch několik šťastlivců, kterým se podařilo z Vysočiny nafotit jesenický Praděd. Jeho snímek pochází z Kočího kopce u Sulkovce.

Budově v Litvínově hrozilo zboření, místo toho bude sloužit potřebným

19.January » iRegiony Impuls
Roky opuštěná historická budova nedaleko centra Litvínova se dočkala opravy. Byla to záchrana na poslední chvíli. Statiku už měla natolik narušenou, že dnes už by byla minimálně zčásti téměř jistě zhroucená. Dopadlo to ale nakonec jinak. Teď bude ...

Nové byty v Litvínově vznikly rekonstrukcí polikliniky. Jsou pro handicapované

19.January » Mostecký deník
/FOTO, VIDEO/ Komunitní bydlení Lesovna v Litvínově vzniklo rekonstrukcí zchátralé polikliniky. Je pro 18 klientů janovského Domova pro osoby se zdravotním postižením.

Rozhovor s Markem Štěpánem o kostelu v Lesné

16.December » ARCHITECT+
Neobvyklý projekt představil kostel v Lesné v naprosto jedinečném duchu. Co stálo za jeho ideou nám řekl architekt Marek Štěpán. Projekt kostela v Lesné se táhne hluboko od 90. let. Proč to trvalo tak dlouho? Ve skutečnosti se začal odvíjet už v 6...

Minimalismus betonu a skla: Kostel uprostřed brněnského sídliště

16.September » iMaterialy
Korunka ke korunce, někdy desetník k desetníku – i takhle se sbírají peníze na stavbu římskokatolického kostela uprostřed brněnského sídliště Lesná. Betonová rotunda architekta Marka Jana Štěpána bude zasvěcena řádové sestře popravené nacisty, brn...

Tato informační stránka o Zdeněk Bureš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Bureš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes