15
new stories - click to show

Petr Čadek

Related to

Pozadí vztahu Čvančarové a Čadka! Tohle by Jitku mrzelo

29.October » Aha!
Dvaačtyřicetiletá herečka si z případných invektiv kvůli svému vzhledu rozhodně nic nedělá. Pro ni je ze všeho nejdůležitější názor milovaného partnera!

Čvančarová o trablech v sexu! To je přece blbý, míní Jitka

29.October » Aha!
Dvaačtyřicetiletá herečka si z případných invektiv kvůli svému vzhledu rozhodně nic nedělá. Pro ni je ze všeho nejdůležitější názor milovaného partnera!

Zděšení fanoušci: Je snad nemocná?

18.October » NašeHvězdy.cz
Svou účastí v pořadu Tvoje tvář má známý hlas všechny zaskočila. A to nejen svou odvahou, ale i vzhledem. Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (42) byla vždy „krev a mlíko“, ale teď je to extrém. Hned se začalo spekulovat, co za jejím náhlým vzestupe...

Rozmazlili jsme se, říká Čvančarová, máme tři teplá jídla denně, velkou zahradu a hodně zvířat

29.September » Expres.cz
Práce, rodina, dům, zvířata. Herečka by potřebovala tak deset rukou, aby vše stíhala. Chce, aby děti měly šťastné dětství, proto vyměnila velkoměsto za vesnici. Jak dlouho to bude zvládat?

Jitka Čvančarová: S manželem se uzavřela na samotě

28.September » Expres.cz
Práce, rodina, dům, zvířata. Herečka by potřebovala tak deset rukou, aby vše stíhala. Chce, aby děti měly šťastné dětství, proto vyměnila velkoměsto za vesnici. Jak dlouho to bude zvládat?

Jitka Čvančarová s manželem překvapili: Takhle se změnili za 9 let manželství!

10.September » Blesk.cz
Když si v roce 2011 Jitka Čvančarová (42) a Petr Čadek (41) řekli ANO, právem vyhráli anketu o nejkrásnější svatební pár. Po devíti letech manželství oba radikálně změnili vzhled a kila navíc už nemá jen oblíbená herečka.

Poslední premiéra bez roušek: Krásná Čvančarová a Vagnerová s Polívkovou v pánském doprovodu

9.September » Super.cz
Asi poslední premiérou bez povinných roušek ve všech vnitřních prostorách bylo uvedení filmu Krajina ve stínu režiséra Bohdana Slámy. Vedle herců, kteří si ve snímku zahráli, si ji nenechala ujít další řada známých tváří.

Petr Čadek o závodech v Trenčíně

2.September » Moto-Cup.sk
Havířovský závodník Petr Čadek startoval na mezinárodních závodech v Trenčíně, kterých součástí bylo mistrovství České a Slovenské republiky. Petr Čadek: Po vynechání Letní ceny, a tudíž propadu v pořadí slovenského mistrovství jsem netrpělivě vyh...

Klobouk dolů! Takhle Čvančarová zpracovala nevěru...

25.June » Aha!
Herečka Jitka Čvančarová (42), která si zahrála ex manželský pár v seriálu MOST! ve dvojici s Martinem Hofmannem (42), s ním skutečně šest let žila. Jenže pak jejich vztah pochroumala nevěra. Přesto velkorysá Jitka herci nejenže odpustila, dokonce...

Petr Čadek úspěšný na Jarní ceně Brna

10.June » Moto-Cup.sk
Havířovský závodník Petr Čadek startoval na Jarní ceně Brna, která byla zahajovacím podnikem mistrovství České republiky na přírodních okruzích CAMS a ve třídě 125 Sport Production také součástí mistrovství Slovenska. Čadek jezdící s licencí Slove...

10 sexy výstřihů Jitky Čvančarové: Takhle umí svůdná herečka tasit své ženské zbraně!

23.March » Super.cz
Herečka Jitka Čvančarová (42) v pondělí slaví narozeniny. Dvojnásobná maminka ani po čtyřicítce neztrácí své půvaby. Manželka tanečníka Petra Čadka umí přitahovat pohledy mužů jako magnet.

Jitka Čvančarová otevřela 13. komnatu: Promluvila o potratu a umírající mamince

10.March » eXtra.cz
Jitka Čvančarová (41) patří mezi naše nejobsazovanější a nejpůvabnější herečky. Kromě filmů se nebrání ani seriálům a lidé si ji dobře pamatují v začátcích Ordinace v růžové zahradě. Herečka má šťastné manželství s profesionálním tanečníkem Petrem...

Tato informační stránka o Petr Čadek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Čadek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes