15
new stories - click to show

Michal Čechmánek

Related to

Nebude těžké se vrátit do série, uklidňuje Čechmánek. Ač Zlín prohrává 0:2

21.March » iDNES.cz
Set od setu se lepšili, nezískali ale ani jeden. Po pětisetovém dramatu pod Ještědem prohráli volejbalisté Fatry Zlín i domácí zápas extraligového čtvrtfinále a ve čtvrtek budou v Liberci odvracet postupový mečbol Dukly.

Rada Zlínského kraje. Sportem k radosti a chuti do života… i do práce

13.February » Zlin.cz
Příkladem jde hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. Aktivní na poli sportovním vždy, v těchto dnech snad nejvíce. „Před pár dny jsem absolvoval Marcialongu, tedy sedmdesátikilometrový běh na lyžích, o víkendu Jizerskou padesátku,“ dává borec tušit, k…

Volejbalisté Zlína prohráli víkend 0:6. Příště už půjde o předkolo

9.January » iDNES.cz
Sobotní extraliga 0:3, nedělní osmifinále Českého poháru se stejným výsledkem. Volejbalisté Fatry Zlín vkročili do nového roku levou nohou. Sezonu ale mají rozjetou nadějně, po pěti letech sahají po účasti v předkole play off.

Tady je „Volejbalovo“. Prcci, slečny, pánové i mladé dámy pod i nad sítí

12.July » Zlin.cz
Tenhle duch nalákal na příměstský tábor na oranžové kurty, ale také do zlínské sportovní haly partu vedoucích a hlavně více než 50 dětských nadšenců, kteří mají prázdniny.

Michal Čechmánek: jde zablokovat covid?

21.January » Zlin.cz
Skoro by to chtělo položit úvodní otázku, co je těžší. Tedy bránit se síle dvoumetrových smečařů v naší elitní soutěži, anebo co nejúčinněji bojovat proti viru? Obojí chce svoje.

Novým koordinátorem očkování ve Zlínském kraji je Michal Čechmánek

18.January » Zlínský kraj
ZLÍNSKÝ KRAJ - Funkci Krajského koordinátora pro očkování proti covid-19 nově zastává Michal Čechmánek, který nahradil Jiřího Lučana. Ten působil ve funkci od ledna loňského roku a práci koordinátora očkování vykonával souběžně s funkcí vedoucího od…

Proočkovanost ve Zlínském kraji překročila 60 procent

17.January » prvnizpravy.cz
Proočkovanost Zlínského kraje překročila 60 procent. Z toho je 34 % lidí naočkováno ukončovací dávkou, 25 % posilující dávkou a 1,3 % první dávkou vakcíny proti covid-19.

Proočkovanost v kraji překročila 60 procent

11.January » Zlínský kraj
ZLÍNSKÝ KRAJ – Proočkovanost Zlínského kraje překročila 60 procent. Z toho je 34 % lidí naočkováno ukončovací dávkou, 25 % posilující dávkou a 1,3 % první dávkou vakcíny proti covid-19.

Za policisty jezdí očkovací týmy ve Zlínském kraji až na služebny

7.January » iRegiony Impuls
Někteří policisté ve Zlínském kraji se naočkovali tento týden, další přijdou na řadu po neděli. Nemusejí se registrovat, čekat na termín ani jezdit do očkovacího centra. Mobilní tým za nimi přijede do práce.

Na hřišti blokuje míče, v práci koronavirus. Koordinuje očkování

15.December » iDNES.cz
Michal Čechmánek se na konec volejbalové kariéry vrátil do Zlína. Pod vysokou sítí si čistí hlavu po práci. V kraji koordinuje vakcinaci proti covidu.

Zlínští volejbalisté zkompletovali kádr. Je mladší, ač se vrací Čechmánek

28.June » iDNES.cz
Kádr extraligových volejbalistů Fatry Zlín na novou sezonu je hotový. A přestože se do týmu vrátil zkušený blokař Michal Čechmánek, ve Zlíně pokračují v trendu omlazování.

Fatra se dohodla s bývalým kapitánem Čechmánkem

26.May » Zlin.cz
„Po roční pauze k nám zpět přichází zkušený blokař Michal Čechmánek! Přejeme mu u nás všechno nejlepší!“ zveřejnil klub informaci na začátku týdne prostřednictvím sociálních sítí.

Tato informační stránka o Michal Čechmánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Čechmánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes