15
new stories - click to show

Daniel Havlík

Related to

Tisíce lidí z Ostravy a Hlučínska v pasti. Oprava mostu je odřízne od světa!

/FOTOGALERIE/ Již příští měsíc začne dlouhodobá oprava mostu přes řeku Odru v Ostravě-Přívoze, který stojí na přetíženém hlavním tahu z Hlučínska na Ostravu. Desítky tisíc lidí ze tří okrajových ostravských čtvrtí – Petřkovic, Lhotky, Hošťálkovic ...

Před 70 lety vyjely tramvaje mezi Ostravou a Hlučínem. Vydržely jen 32 let

30.December » iRegiony Impuls
Nesla vzletný název Trať míru. Když 29. prosince 1950 zprovozňovali tramvajovou trať vedoucí z Ostravy přes Petřkovice a Ludgeřovice do Hlučína, byla to velká sláva. Jistě nikdo netušil, že vydrží jen něco málo přes třicet let.

Řidiči si připadali jako ve sci-fi. Časová smyčka to ale nebyla

/FOTO/ Jako opaření zůstali řidiči, kteří tento týden projížděli po hlavním tahu mezi Hlučínem a Ostravou.

V Ludgeřovicích budou zvedat školu

O patro vyšší Základní školu budou mít za rok v Ludgeřovicích. Stavba, která přinese pět nových odborných učeben bude započatá v letos a finišovat by měla v srpnu roku 2021.

Ludgeřovice: Dezinfekce i v kostele a zkušenost se zlodějskou hyenou!

Za cedulí vymezující území obce na jejím jižním počátku mají drogerii se slušnou nabídkou jinde nedostatkového zboží. Na severovýchodním konci naopak obchůdek, jehož majitelka se vzpamatovává z návštěvy nenechavce.

Na Hlučínsku vyzkouší jako první v Česku vést optický kabel kanalizací

4.October » iRegiony Impuls
V Ludgeřovicích na Hlučínsku povedou jako první v Česku optický kabel kanalizací. Hodlají tím zajistit pevné vysokorychlostní internetové připojení pro každou domácnost při minimálním kopání v ulicích.

Na Hlučínsku vyzkouší jako první v Česku vést optický kabel kanalizací

4.October » iDNES.cz
V Ludgeřovicích na Hlučínsku povedou jako první v Česku optický kabel kanalizací. Hodlají tím zajistit pevné vysokorychlostní internetové připojení pro každou domácnost při minimálním kopání v ulicích. Další články k tématu: Bezdomovkyně kvůli kov...

Internet na Hlučínsku povede kanalizací

18.September » Vodarenstvi.cz
V Ludgeřovicích na Hlučínsku povedou optický kabel pro přenos internetu kanalizací. Na pilotním projektu pracuje vývojář Michal Najman, který chce docílit toho, aby se vysokorychlostní internet dostal ke každému domu splaškovým potrubím. Z celorep...

Průkopníci v Ludgeřovicích: Internet tu povedou kanálem, vývojář si to nechal patentovat

14.September » Blesk.cz
Unikátní internetové připojení chystají v Ludgeřovicích na Opavsku. Optické kabely mají vést do domácností místní kanalizací! Do země se proto skoro nekopne.

Tajemství pokladu v Ludgeřovicích: V márnici našli tisíce drobných mincí z třetí říše

29.June » Blesk.cz
Tisíce drobných mincí z období druhé světové války i několik předválečných kousků vykopali při rekonstrukci márnice kostela svatého Mikuláše v Ludgeřovicích na Opavsku. Místní nyní dumají, kdo a proč je tam dal a jaký bude další osud pokladu.

Tisíce mincí z druhé světové války pod podlahou: Tajemný poklad v márnici!

29.June » Ahaonline.cz
Tisíce drobných mincí z období druhé světové války i několik předválečných kousků vykopali v červnu při rekonstrukci márnice kostela svatého Mikuláše v Ludgeřovicích na Opavsku.

Pod márnicí v Ludgeřovicích se ukrýval poklad, tisíce německých mincí

/FOTOGALERIE/ Mince, pocházející z období druhé světové války, objevili při rekonstrukci bývalé márnice v Ludgeřovicích na Opavsku pracovníci stavební firmy.

Tato informační stránka o Daniel Havlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Havlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes