15
new stories - click to show

Aleš Chodacký

Related to

Z boje proti korupci zbylo v ANO jen heslo. Faltýnek ani Jermanová na kandidátce nevadí

24.September » HlidaciPes.org
Hnutí ANO Andreje Babiše se už od svého vzniku profiluje jako protikorupční. Ve volebním programu také tvrdí, že zprůhlední lobbing a zákonem ochrání whistleblowery, oznamovatele nekalého jednání. Jen během posledního půlroku však padla obvinění č...

Neoprávněné odměny pro politiky z hnutí ANO vyšetřuje policie

15.September » Forum24
Případem neoprávněně vyplacených odměn pro ústeckého hejtmana Jana Schillera (ANO) a poslance a hlavního manažera hnutí ANO Jana Richtera se zabývá policie. Ta už zahájila výslechy a vyžádala si dokumenty z krajského úřadu. Oba politici v loňském ...

Policie se zabývá neoprávněnými odměnami pro ústeckého hejtmana

14.September » Týden.cz
Případem údajně neoprávněně vyplacených odměn pro ústeckého hejtmana Jana Schillera (ANO) a poslance a hlavního manažera hnutí ANO Jana Richtera se zabývá policie.

Policie řeší neoprávněné odměny pro ústeckého hejtmana a hlavního manažera hnutí ANO

14.September » Lidovky.cz
Případem neoprávněně vyplacených odměn pro ústeckého hejtmana Jana Schillera (ANO) a poslance a hlavního manažera hnutí ANO Jana Richtera se zabývá policie. Zahájila výslechy a vyžádala si dokumenty z krajského úřadu.

Aleš Chodacki složil funkci koordinátora vakcinace. Nového chce kraj co nejdřív

23.March » Ústecký deník
Mělo jít o pravidelný report, nakonec z toho byla bilance: v pondělí 23. září šéf ústecké Masarykovy nemocnice Aleš Chodacki krajským zastupitelům sdělil, že složil post koordinátora očkování pro Ústecký kraj.

Exšéf představenstva Krajské zdravotní podal trestní oznámení na hejtmana

18.March » iRegiony Impuls
V kauze Krajské zdravotní, jejímž vedením zmítají v poslední době otřesy, padlo další trestní oznámení. Podal ho odvolaný předseda představenstva Jindřich Zetek kvůli středečnímu vyjádření hejtmana Jana Schillera (ANO).

„Signály“ ústeckého hejtmana Schillera. Neoprávněně zasáhl do odměňování v Krajské zdravotní

18.March » HlidaciPes.org
Ústecký hejtman Jan Schiller (ANO) zasáhl do odměňování v holdingu Krajská zdravotní, aniž by k tomu měl oprávnění. Na základě jeho podpisu byla vyplacena třicetitisícová odměna generálnímu řediteli společnosti Alešovi Chodackému. Toho minulý týde...

Ústecký hejtman Schiller nechá prověřit smlouvy s Krajskou zdravotní

17.March » EuroZprávy.cz
Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller (ANO) nechá prověřit smlouvy Krajské zdravotní (KZ) uzavřené po 16. listopadu, kdy bylo zvoleno nové představenstvo společnosti. Ta v kraji spravuje pět nemocnic.

Změny v ústecké Krajské zdravotní vyvolaly podezření o roli poradců ANO. ODS žádá prošetření jejich smluv

17.March » iROZHLAS
ODS požádala o prošetření smluv všech poradců hnutí ANO v Ústeckém kraji. Strana o tom informovala po zasedání rady. V koalici je ANO s ODS a Spojenci pro kraj. Smlouvy chce vidět i opozice.

Výsledek krize v ANO na severu: Ken posílil, hejtman zůstává

17.March » Forum24
Slušnou trpělivost mají koaliční partneři ze stran ODS a Spojenci pro kraj s Babišovým hnutím na severu. ANO tady už po několika měsících vlády nad krajem zapadlo do nečekané kauzy navázané přímo na hejtmana z ANO Jana Schillera. I když se otevřen...
Josef Matějka - Jednatel a majitel společnosti Czech Computer
Vojtěch Adam - politik za KSČM
Jiří Trnka - Český výtvarník, ilustrátor, spisovatel

Tato informační stránka o Aleš Chodacký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Chodacký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes