Jan Schiller

Related to

Krizový štáb Ústeckého kraje jednal o aktuální situaci v regionu

29.October » prvnizpravy.cz
V úterý 27.října opětovně zasedal pod vedením hejtmana Oldřicha Bubeníčka Krizový štáb Ústeckého kraje, který v pravidelných týdenních intervalech řeší zásadní otázky týkající se pandemie koronaviru na území regionu.

Zopakovat konkurzy na ředitele? Politika do muzea nepatří, míní expertka

27.October » Ústecký deník
Budoucí hejtman Jan Schiller chce nechat prověřit všechny šéfy krajských muzeí a galerií, nejen nejnovějšího Matouše. Neobvyklé a škodlivé, zní z odborných kruhů.

Přehled krajských koalic: ANO povládne jen tam, kde nejsou jiné možnosti

27.October » Deník Referendum
Krajská zastupitelstva se postupně rozdělila na koalice a opoziční subjekty. Předpovědi o nízkém koaličním potenciálu vítězného ANO se potvrzují. Zcela jasno ještě není na Plzeňsku. Karlovarský kraj pokračuje v úporných jednáních.

Rychlotrať do Drážďan? Hodně citlivé téma, říká budoucí ústecký hejtman

25.October » iRegiony Impuls
Po komunistovi Oldřichu Bubeníčkovi usedne do křesla hejtmana Ústeckého kraje, pokud se tedy nestane něco nepředvídatelného, Jan Schiller (ANO). V exkluzivním rozhovoru pro MF DNES hovoří o zdravotnictví, těžbě uhlí, dopravě, ale třeba také o nutn...

Smrt politiky v Česku

23.October » Nová republika
Stanislav Blaha 22. 10. 2020 e-Republika Ech, k čemu je kolonii nějaká politika? Výsledky letošních krajských a senátních voleb potvrdily jediné: Česká politika je mrtvá a její vzkříšení je v nedohlednu. Co mě vede k takto kategorickému soudu? Zač...

Noví zastupitelé Ústeckého kraje by se mohli sejít už počátkem listopadu

20.October » iRegiony Impuls
Ustavující zastupitelstvo Ústeckého kraje, na kterém všichni zastupitelé zvolení v říjnových volbách složí slib a nová vláda v čele s hejtmanem Janem Schillerem (ANO) se tím ujme řízení kraje, by se mělo konat počátkem listopadu. Přesný termín vša...

Trojkoalice ANO, ODS a Spojenců pro kraj podepsala dohodu o vládě v Ústeckém kraji

20.October » ČRo Sever
V Ústeckém kraji má příští čtyři roky vládnout koalice hnutí ANO, ODS a Spojenců pro kraj. Jejich zástupci podepsali 19. října odpoledne koaliční dohodu.

V Ústeckém kraji podepsalo ANO koaliční smlouvu s ODS a Spojenci

19.October » ParlamentniListy.cz
V Ústeckém kraji dnes podepsalo vítězné hnutí ANO s druhou ODS a Spojenci pro kraj koaliční smlouvu. Koalice bude mít většinu 29 hlasů v zastupitelstvu, které má 55 členů.

Podepsáno. Ústecký kraj má koalici ANO, ODS, Spojenci pro kraj s hejtmanem Janem Schillerem

Hotovo, rozhdnuto, podepsáno. Ústecký kraj má nové vedení v čele s Janem Schillerem. K ruce bude mít tři náměstky a opírat se o pět, čtyři a dva radní. Koalice ANO, ODS, Spojenci pro kraj má většinu 29 mandýtů z 55 zastupitelů....

Tato informační stránka o Jan Schiller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Schiller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes