Pavel Csank

Related to

CHYTRÝ REGION: Rok 2019 byl pro Moravskoslezské inovační centrum velmi úspěšný

12.February » TV Polar
Moravskoslezské inovační centrum se snaží rozvíjet inovační ekosystém v našem regionu. Jak se mu to dařilo v minulém roce, se dozvíte v rozhovoru s ředitelem MSIC Pavlem Csankem.

Odměna pro MSIC? Úspěch středních a menších firem na zahraničním trhu

10.January » TV Polar
Hlavním úkolem Moravskoslezského inovačního centra je pomáhat s rozvojem malých a středních firem a zlepšovat prostředí pro podnikání a inovace v našem regionu. Jak se to dařilo v roce 2019, informoval emsic na své výroční konferenci.

Od uhlí k vodíku. Moravskoslezský kraj má před sebou náročnou transformaci

2.December » EurActiv.cz
Doba uhelná je u konce a místní průmysl se musí adaptovat na změnu. Příležitost představují inovace, které mohou do regionu přinést peníze a vytvořit nová pracovní místa.

Ostravské impulzy pro vzdělávání se blíží

9.October » Ostrava
V Ostravě zanedlouho konference Ostravské impulzy pro vzdělávání, jejímž cílem je posílit ve městě vzdělávání a vyhledávání talentovaných dětí. Určena je především pro odbornou veřejnost, zejména pracovníky základních a mateřských škol, ale mohou ...

Rok 2011 přinesl půlmiliardový obrat firem v Innovation parku

18.July
Obrat firem v JIC vzrostl v roce 2011 na půl miliardy, téměř každé druhé místo je ve výzkumu a vývoji. Celkový obrat firem v JIC dosáhl za uplynulý rok půl miliardy korun, z jejich 301 zaměstnanců jich 119 pracuje ve výzkumu a vývoji. Tyto a další...

Tato informační stránka o Pavel Csank zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Csank" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes