15
new stories - click to show

José Cura

Related to

Podívejte se: Ostré údery! Muži i ženy bojovali o boxerské republikové tituly

22.December » Boleslavský deník
/FOTOGALERIE/ Mistrovství České republiky v boxu mužů a žen pro rok 2022 se konalo ve dnech 15. až 17. prosince 2022 ve sportovní hale tělovýchovné jednoty Spoje Praha v Praze 3 v ulici Na Balkáně.

Mimořádné vánoční vysílání Classic Praha s hvězdnými hosty na Štědrý den 2022

21.December » Classic Praha
Na Štědrý den pro vás rádio Classic Praha připravilo mimořádné sváteční vysílání plné krásné hudby včetně některých pravidelných pořadů a vánočních speciálů.

Objektivem čtenáře: Jedenáct let od úmrtí... Lidé zavzpomínali na Václava Havla

19.December » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ V neděli 18. prosince si celý svět připomíná 11. výročí úmrtí prezidenta Václava Havla. Podívejte se do fotogalerie Martina Stehlíka, častého přispěvatele rubriky Čtenář reportér, kterou pořídil během svých toulek Prahou.

José Cura hostem vánočního dílu pořadu Hudba v miléniu. "Proč řešit budoucnost opery, když není jistá ani budoucnost planety?"

19.December » Classic Praha
Všestranný argentinský umělec - tenorista, skladatel, dirigent i režisér - oslavil začátkem prosince 60. narozeniny.

Podívejte se: Světová hvězda v Praze! V Obecním domě vystoupil José Cura

15.December » Kutnohorský deník
/FOTO, VIDEO/ José Cura je celosvětově věhlasným tenoristou, dirigentem a dalo by se napsat ještě spousta dalšího. A právě tento argentinský umělec vystoupil v pražském Obecním domě. Podívejte se do fotogalerie a na videa Martina Stehlíka, pravideln…

Tenorista José Cura si zamiloval Královéhradecký dětský sbor Jitro. Potřetí teď spolu koncertují

13.December » ČRo
Světoznámý Královéhradecký dětský sbor Jitro má i před Vánocemi velmi napilno. Jen co se vrátil ze svého vánočního turné po Německu, Francii, Lucembursku a Belgii, už se chystá na dva koncerty ve Smetanově síni v Praze se světoznámým argentinským te…

José Cura oslaví v prosinci s Pražskými symfoniky své 60. narozeniny

9.December » ČeskéNoviny.cz
Praha - Světoznámý operní pěvec José Cura oslaví své 60. narozeniny mimo jiné dvěma koncerty se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK. Budou 13. a 15. prosince v pražském Obecním domě....

Happy Birthday, José. Argentinský pěvec oslaví své kulaté jubileum s Pražskými symfoniky

9.December » Classic Praha
5. prosince oslavil jeden z nejlepších tenoristů současnosti José Cura, 60. narozeniny. Dva gratulační koncerty se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK proběhnou 13. a 15. prosince v pražském Obecním domě.

José Cura oslaví s Pražskými symfoniky životní jubileum

9.December » Pražský patriot
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK připravil koncerty s José Curou k příležitosti jeho 60. narozenin. Světoznámý operní pěvec se představí nejen jako znamenitý tenorista ve scénách z oper Giuseppe Verdiho, ale také jako dirigent a skladatel.

Porota soutěže Operalia byla letos nerozhodná. Vybrala dva vítěze

31.October » Classic Praha
Letošní ročník prestižní pěvecké soutěže, konající se pod záštitou Plácida Dominga, má tentokrát netradičně dva výherce, tři druhá místa a tři třetí místa.

Týden s hudbou. Koncerty, opery, streamy a TV

29.August » Opera PLUS
Před koncem letních prázdnin je tu nový Týden s hudbou s koncerty ve vašem okolí doplněný o několik streamů a záznamů v TV. The post Týden s hudbou. Koncerty, opery, streamy a TV appeared first on OperaPlus .

FOK zveřejnil program své 88. koncertní sezóny

22.May » Scena.cz
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK odhalil kompletní program své nadcházející, v pořadí již 88. koncertní sezóny. Celý program spojuje myšlenka hudby jako

Tato informační stránka o José Cura zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "José Cura" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes