15
new stories - click to show

Jiří Daněk

Related to

K Herkulesu Kanagom: Pražská chemička křísí tradiční značky

19.November » Ekonom iHNed.cz
Druchema patřila k předním chemickým závodům socialistického Československa. Po přechodu na tržní hospodářství se ale výrobní družstvo dlouhá léta potácelo na hraně krachu. Před 16 lety si firma najala ekonoma Jiřího Daňka se zkušenostmi z...

Moraviaman se stal také obětí koronaviru, letos se neuskuteční

20.June » iDNES.cz
Kdo vyhraje v červnu v Otrokovicích, stává se králem českých ironmanů na klasických tratích o celkové délce 226 kilometrů. Letos však k jeho korunovaci nedojde. Moraviaman, který měl na Štěrkovišti odstartovat v sobotu ráno, se stal další z řady s...

Vítězové poletí balonem

16.September » idobryden.cz
Baťovka půlmaraton ovládli Pavel Šedík a Michaela Topič. Osmý ročník běžeckého závodu odstartoval ze Sportparku Rybníček ve Starém Městě s cílem na Bunči.

Vítězové ČFL mají právo na postup. Legislativa FAČR je ledabylá

14.August » Týden.cz
Žádná baráž, chceme přímý postup! I tak se mohou zachovat vítězové dvou skupin ČFL probíhajícího ročníku. A podle zkušených legislativců by u soudu uspěli.

Šéf Moraviamanu: Vabroušek může mladým ještě zatopit

21.June » iDNES.cz
Když loni Tomáš Řenč doběhl do cíle v čase 8 hodin, 28 minut a 29 sekund, netušil, že vylepšil rekord otrokovického Moraviamanu. „Letos by ho mohl ještě posunout,“ tipuje Jiří Daněk, šéf nejpopulárnějšího závodu v dlouhém triatlonu na českém území.

Tato informační stránka o Jiří Daněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Daněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes