15
new stories - click to show

Tomáš Doležal

Related to

Ing. Tomáš Doležal, Dis.

Novelu zákona o volbách do Parlamentu, která nově upravuje systém volby členů Poslanecké sněmovny, včera schválil Senát. Už chybí pouze podpis prezidenta republiky.

Ing. Tomáš Doležal, Dis.

O novele zákona o volbách do Parlamentu, která má nově upravit systém volby Poslanecké sněmovny, dnes jedná Senát.

Vyhrají Vrbětice Babišovi volby? Názor

Kdopak nám tu opisuje? Kauza Vrbětice pomohla premiérovi Andreji Babišovi k zviditelnění, popularita mu zase poroste. Předseda ANO je proto při chuti a před volbami parazituje na programu svých konkurentů.

Podpoří Piráti Babiše, protože se bojí Zemana?

Sjednotí nový vývoj kauzy výbuchu muničního skladu ve Vrběticích českou politickou scénu? Semkne se česká politická reprezentace proti Rusku a zapomene na rozepře? Co vás nemá. Žijeme v Česku, politické tahanice nikam nezmizí.

Ing. Tomáš Doležal, Dis.

S blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny opět ožívají i některá již tradiční rétorická klišé – včetně šermování termíny jako například „hrozba vlády extrémní levice“ případně „extrémní pravice“.

Podpoří Piráti Babiše, protože se bojí Zemana?

Sjednotí nový vývoj kauzy výbuchu muničního skladu ve Vrběticích českou politickou scénu? Semkne se česká politická reprezentace proti Rusku a zapomene na rozepře? Co vás nemá. Žijeme v Česku, politické tahanice nikam nezmizí.

ČSSD se řítí do propasti. Chaos se prohlubuje. Názor

Můžeme si to představit následovně. Dříve vlivná a vážená strana nasedla do důlního vozíku, odbrzdila kolečka a s rámusem se řítí do propasti. ČSSD si zvolilo nové vedení. Nová Poslanecká sněmovna se sociálním demokratům rychle vzdaluje.

Do Rady ČT chce i favorit Pavla Matochy. Nominaci si objednal u hudebního spolku

11.April » Forum24
Cesta k získání křesla v Radě České televize nebo rozhlasu vede především přes hlasy poslanců. Nezbytný mezikrok je ale nominace od spolků a dalších organizací, které kandidáty do Rady formálně nominují. Někde se o kandidátech hlasuje, jindy si do...

Roztroušené papíry lékařů nás dělají nesvobodnými, jenže digitalizace se nehýbe, míní farmakoekonom

V digitalizaci je Česko za Izraelem možná až 20 let. „Izrael je tady ale výjimečný,“ říká farmakoekonom Tomáš Doležal z Institutu pro zdravotní ekonomiku iHETA.

V Teplicích otevřou babybox nové generace. První bedýnky se dočká...

2.April » E-ÚSTÍ.CZ
Hlavním dárcem teplického babyboxu je nadace Komerční banky Jistota, jejíž předseda správní rady Tomáš Doležal slaví ten den významné životní jubileum. Velký úspěch slaví v Lounech, kde se po pěti letech marného dobývání města podařilo dohodnout s...

V Teplicích otevřou babybox nové generace. První bedýnky se dočká i poslední okres v kraji!

2.April » e-chomutovsko.cz
Ústecký kraj - Na Velký pátek 2. dubna ve 12 hodin bude otevřen babybox nové generace v teplické nemocnici v Bratislavské ulici. Nahradí původní bedýnku z roku 2009, jež pomohla vstoupit do nového života dvěma odloženým dětem. Hlavním dárcem tepli...

Z toho lepšolidi klepne. Černý kůň voleb může jít do příští vlády. Názor

Fascinuje vás boj o první místo v předvolebních průzkumech, drazí čtenáři? Jestli to hnutí ANO Andreje Babiše udrží, nebo ho předběhne koalice Pirátů a Starostů a nezávislých. Je tu ale ještě jedna volební veličina, která je podobně zajímavá. Nazý...

Tato informační stránka o Tomáš Doležal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Doležal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes