15
new stories - click to show

František Doubek

Related to

V milevském domě kultury je k vidění výstava Česká státnost z díla Františka Doubka

MILEVSKO - Dnešní jihočeskou konferenci na počest města Milevska zakončila odpoledne vernisáž výstavy Česká státnost. Jde o soubor děl milevského rodáka, výtvarníka Františka Doubka, jehož tvorba se značnou měrou soustřeďovala na erby a městské znak…

Jakou barvu má Písek?

27.July » Písecký svět
V sobotu 6. srpna bude Písek dějištěm multikulturního festivalu „Jakou barvu má Písek“. Jakousi červenou nití, která se line celým programem a propojuje jej, jsou nejen barvy, ale i slavné písecké osobnosti, které město proslavily.

Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka je 15× silnější než ostropestřec

29.June » Proženy.cz
Vzácní hosté a známé osobnosti se nesli na vlně účinků bylin právenka latnatá, žumen čtyřhranný, trubkovec osinatý a zázvor černý.

Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka je 15× silnější než ostropestřec

13.June » Proženy.cz
Vzácní hosté a známé osobnosti se nesli na vlně účinků bylin právenka latnatá, žumen čtyřhranný, trubkovec osinatý a zázvor černý.

Soutěž atletických přípravek měla úspěch

7.June » Atletika.cz
Český atletický svaz si pro své oddíly a kluby připravil soutěž atletických přípravek, která probíhala od 25. dubna do 25. května. Jaká byla?

Kopecký a Skřivanová kralovali v Edenu

5.June » Atletika.cz
Ondřej Kopecký a Dorota Skřivanová se stali v pražském Edenu vícebojařskými mistry. Kopecký navíc splnil limit pro mistrovství Evropy v Mnichově. Vítězové juniorské kategorie Natálie Olivová a Petr Svoboda se kvalifikovali na MSJ do Cali.

Skřivanová a Sýkora v pozici leaderů

4.June » Atletika.cz
V pražském Edenu proběhl druhý soutěžní den mistrovství České republiky ve vícebojích. Do boje zasáhly už všechny kategorie. Sedmiboji žen zatím jasně kraluje Dorota Skřivanová. V desetiboji mužů drží Jiří Sýkora těsně vedení před Ondřejem Kopeckým.

Doubek jedenáctý v Götzisu

29.May » Atletika.cz
V rakouském Götzisu proběhl další ročník tradičního vícebojařského mítinku. Jediným českým zástupcem byl František Doubek, který obsadil jedenácté místo. Posedmé opanoval tento závod Kanaďan Damian Warner. Sedmiboj žen vyhrála Nizozemka Anouk Vetter…

Warner vyhrál posedmé desetiboj v Götzisu, Doubek skončil jedenáctý

29.May » iDNES.cz
Olympijský vítěz z Tokia Kanaďan Damian Warner vyhrál posedmé desetiboj na mítinku v Götzisu a znovu vylepšil svou rekordní bilanci. V dnešním chladném a občas deštivém počasí nasbíral 8797 bodů a výrazně zaostal za výkonem z loňska, kdy jen o pět b…

Warner vyhrál posedmé desetiboj v Götzisu, Doubek skončil jedenáctý

29.May » Sport.cz
Olympijský vítěz z Tokia Kanaďan Damian Warner vyhrál posedmé desetiboj na mítinku v Götzisu a znovu vylepšil svou rekordní bilanci. V nedělním chladném a občas deštivém počasí nasbíral 8797 bodů a výrazně zaostal za výkonem z loňska, kdy jen o pět …

Pozvánka na atletický víkend

27.May » Atletika.cz
Poslední květnový víkend je přímo nabitý atletickými událostmi. Zde je přehled toho nejzajímavějšího, co nás v jeho průběhu čeká.

Tato informační stránka o František Doubek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Doubek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes