15
new stories - click to show

Petr Dufek

Related to

Nejnižší výroba automobilů za posledních 11 let

19.January » iProsperita.cz
Na předběžné výsledky české ekonomiky za poslední kvartál loňského roku si ještě musíme dva týdny počkat, nicméně pomalu a jistě se její obrázek začíná skládat.

Rozbřesk: Nejnižší výroba aut za 11 let, strach z Fedu a koruna pod 24,40 k euru

19.January » Patria Online
Na předběžné výsledky české ekonomiky za poslední kvartál loňského roku si ještě musíme dva týdny počkat, nicméně pomalu a jistě se její obrázek začíná skládat.

Petr Dufek: Další slabý rok evropského automobilového průmyslu

18.January » ParlamentniListy.cz
Už čísla z minulého týdne ukázala, že se situace v evropském automobilovém průmyslu v průběhu října a listopadu zlepšila. Jak už ovšem naznačují předběžná čísla z Německa, nešlo o trvalejší zlepšení ani o lámání rekordů, nicméně i to stačilo na vý...

Rozbřesk: Další propad evropského automobilového trhu

18.January » Patria Online
Už čísla z minulého týdne ukázala, že se situace v evropském automobilovém průmyslu v průběhu října a listopadu zlepšila. Jak už ovšem naznačují předběžná čísla z Německa, nešlo o trvalejší zlepšení ani o lámání rekordů.

Petr Dufek: Zdražování ve výrobě symbolicky zpomalilo

17.January » ParlamentniListy.cz
Podle dnes zveřejněných údajů výrobní inflace v ČR mírně zpomalila. Ceny průmyslových výrobců za poslední měsíc poklesly o 0,1 %, nicméně to vůbec neznamená, že inflace ve výrobě polevuje. Aktuální pokles jde totiž primárně na vrub zlevnění rafiné...

Petr Dufek: Zdražování ve výrobě symbolicky zpomalilo, o zlevňování nemůže být ještě řeč

17.January » Patria Online
Podle dnes zveřejněných údajů výrobní inflace v ČR mírně zpomalila. Ceny průmyslových výrobců za poslední měsíc poklesly o 0,1 %, nicméně to vůbec neznamená, že inflace ve výrobě polevuje.

Rozbřesk: Američané snášejí inflační vlnu hůře než Evropané

17.January » Patria Online
Páteční čísla jako by trhům vyrazila dech - maloobchod ve Spojených státech v prosinci nejenže podle očekávání nerostl, ale naopak velmi prudce poklesl (o 1,9 % meziměsíčně a o 2,3 % bez zahrnutí automobilů).

ČR opět jedničkou ve zdražování bytů

17.January » prvnízprávy.cz
Zveřejněné výsledky vývoje cen bytů v jednotlivých zemích EU potvrdily, že růst cen bytů v ČR ve třetím čtvrtletí loňského roku zrychlil.

Komentář: ČR opět jedničkou ve zdražování bytů

17.January » Hypoindex.cz
V pátek zveřejněné výsledky vývoje cen bytů v jednotlivých zemích EU potvrdily, že růst cen bytů v ČR ve třetím čtvrtletí loňského roku zrychlil. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2020 zdejší byty v průměru podražily o 22 %. S takto vysokým nárů...

Petr Dufek: ČR opět jedničkou ve zdražování bytů

15.January » ParlamentniListy.cz
Dnes zveřejněné výsledky vývoje cen bytů v jednotlivých zemích EU potvrdily, že růst cen bytů v ČR ve třetím čtvrtletí loňského roku zrychlil. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2020 zdejší byty v průměru podražily o 22 %. S takto vysokým nárůste...

Tržby služeb se konečně vrátily na úroveň roku 2019

15.January » prvnízprávy.cz
Měsíční výsledky odvětví služeb rozhodně nejsou v centru pozornosti finančních trhů, avšak vzhledem k jejich pozitivnímu vyznění snad i tentokrát stojí za pozornost.

Česko opět evropskou jedničkou ve zdražování bytů

14.January » Patria Online
Dnes zveřejněné výsledky vývoje cen bytů v jednotlivých zemích EU potvrdily, že růst cen bytů v ČR ve třetím čtvrtletí loňského roku zrychlil. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2020 zdejší byty v průměru podražily o 22 %.

Tato informační stránka o Petr Dufek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Dufek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes