Marcela Dvořáčková

Related to

Soudní exekutorka čelí u krajského soudu obžalobě

23.September » Českokrumlovský deník
Českobudějovický krajský soud začal v pondělí 23. září projednávat žalobu na soudní exekutorku Marcelu Dvořáčkovou z Hradce Králové. Obžalována je ze zneužití pravomoci úřední osoby ve stádiu pokusu.

Jsou postižené, o své děti se chtějí starat. Domov ale nemá na provoz

30.March » Seznam Zprávy
Děti, mentálně postižené mámy a problém: peníze. Takový rébus řeší v azylovém domě svaté Máří Magdaleny v Jedlové pod Jiřetínem v severních Čechách. Upozorňují tak na širší úskalí, se kterými se potýkají sociální zařízení. Peněz letos přichází mén...

Azyláky na Děčínsku jsou v nouzi, chybí miliony

Děčínsko - Stát poslal Ústeckému kraji na sociální služby o třetinu méně peněz, než kolik požadoval. Odnášejí to i zařízení na Děčínsku.

Emdéžet versus Den matek. Ženské hnutí se komunistům náramně hodilo do krámu

Osmý březen je každoročně svátkem všech žen. Snaha uznat světový den žen tu byla už před první světovou válkou, ale datum 8. března se pevně ustanovilo až po ní. Organizace spojených národů však Mezinárodní den žen uznala ještě mnohem později – v ...
Jaroslav Sykáček - politik
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Marcela Dvořáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Dvořáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes