Marcela Dvořáčková

Vztahuje se k

Do ústecké univerzity přiteče dalších 850 milionů

4.října » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Komise pro hodnocení projektů předložených v rámci výzvy všeobecně známé pod názvem RE:START rozhodla o poskytnutí 850 milionů korun Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

Žena regionu Marcela Dvořáčková říká: „Útoky na maminky se stupňují“

3.října » Ústecký deník
Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Přesně 31 let pracovala Marcela Dvořáčková na Celní správě ČR. Jednoho dne navštívila azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou na Děčínsku a už tam zůstala. Letos oslavila čtvrtý rok ve funkci ředitelky.

Držitelkou ocenění Žena regionu za Ústecký kraj se stala ochránkyně maminek s mentálním hendikepem

3.října » InfoDnes.cz
(ustinadlabemdnes.cz) ÚSTÍ NAD LABEM - Vítězkou devátého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Ústecký kraj stala Marcela Dvořáčková, vedoucí unikátního charitativního azylového domu v Jiřetíně pod Jedlovou. V hlasování veřejnosti obdržel...

Žena regionu Marcela Dvořáčková říká: „Útoky na maminky se stupňují“

3.října » Děčínský deník
Jiřetín pod Jedlovou /ROZHOVOR/ - Přesně 31 let pracovala Marcela Dvořáčková na Celní správě ČR. Jednoho dne navštívila azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou na Děčínsku a už tam zůstala. Letos oslavila čtvrtý rok ve funkci ředitelky.

Stará se o týrané a postižené maminky, nyní se stala Ženou regionu

2.října » Ústecký deník
Ústecký kraj /FOTOGALERIE/ – Ženou regionu za Ústecký kraj se stala ředitelka charity Jiřetín pod Jedlovou Marcela Dvořáčková. V soutěži tak postupuje do celostátního finále.

Stará se o týrané a postižené maminky, nyní se stala Ženou regionu

2.října » Děčínský deník
Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj /FOTOGALERIE/ – Ženou regionu za Ústecký kraj se stala ředitelka charity Jiřetín pod Jedlovou Marcela Dvořáčková. V soutěži tak postupuje do celostátního finále.

Archeolog přiblíží nálezy na D11

23.února » Hradecký deník
Hradec Králové - Archeologické nálezy na trase budoucí dálnice D11 v pátek představí Daniel Stolz ze společnosti Archaia, která výzkum provádí.

Kraj bude likvidovat nelegální billboardy. Může to stát miliony

23.února » Hradecký deník
Hradec Králové - Osm stovek nelegálních billboardů stojí kolem silnic I. třídy v Královéhradeckém kraji. Část z nich bude muset být odstraněna na náklady kraje.

Jak jsme žili v Československu v Černilově

22.února » Hradecký deník
Černilov - V letošním roce si připomínáme stoleté výročí od vzniku Československa. K oslavám se připojuje i Váš Deník. V dalším dílu seriálu nás nechá nahlédnout do své minulosti obec Černilov.

Ve Věkoších vzniká nová ulice, stavební parcely ukousnou část pole

22.února » Hradecký deník
Hradec Králové - Věkoše se rozšiřují o novou ulici. Ulice, ve které v budoucnu vyroste zástavba rodinných a řadových domů, vzniká za restaurací U Letců. Propojí tak ulici Jana Černého s ulicí Věkošská.

Domov pro maminky v Jiřetíně pod Jedlovou ženy připravuje do života

Jiřetín pod Jedlovou – Druhou šanci do života mohou dostat maminky s nesnadným osudem v Domově sv. Máří Magdalény v Jiřetíně pod Jedlovou.
Jaroslav Sykáček - politik
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka
Marcel Chládek - Politik za ČSSD
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Marcela Dvořáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Dvořáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes