Aleš Dvořák

Vztahuje se k

Piva se člověk nepřepije, směje se pivní someliér, kterého jeho práce pořád baví

„Pivní someliér, to je něco jako vinný someliér, člověk, který se v restauraci stará o sklep a doporučuje kombinace nápoje a jídla,“ vysvětluje budvarský someliér Aleš Dvořák.

Dopita a další trenéři úspěšně odpromovali na FTVS

15.února » Hokej.cz
Ve středu proběhla na Fakultě tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy slavnostní promoce trenérské školy. Mezi nejznámější trenéry-studenty, kteří získali nejvyšší licenci A, patří olympijský šampion Jiří Dopita. Dalšími byli například Aleš Dvořák...

Entec Solutions nabízí Huawei AgileCampus Demo Box

Společnost Entec Solutions nově nabízí svým obchodním partnerům k demonstračním účelům síťové řešení Huawei Agile Campus Network. Technologie Agile Network využívá nejnovějších trendů a výsledků výzkumu v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN)...

HISTORIE: Znamenití lékaři v českých zemích (8)

15.listopadu » Neviditelný Pes
Někdy se na ně zapomíná a někdy na ně zapomínat nelze, protože již zapomenuti a nejsou ani vzpomínáni. A přitom naše země má ve své historii mnoho osobností, patřících mezi znamenité představitele vědy lékařské.

Z hospody na maraton - křest knihy – 24. února

11.července » Mělník
Za účasti starosty města MVDr.Ctirada Mikeše a hudebníka Aleše Brychty proběhla 24. února vernisáž a slavnostní uvedení knihy Mgr. Aleše Dvořáka.

Z hospody na maraton - křest knihy – 24. února

3.července » Mělník
Za účasti starosty města MVDr.Ctirada Mikeše a hudebníka Aleše Brychty proběhla 24. února vernisáž a slavnostní uvedení knihy Mgr. Aleše Dvořáka.

Aleš Dvořák je obchodním manažerem Entec Solutions

7.června » ChannelWorld
VAD distributor oznámil příchod výrazné posily do svého obchodního týmu. Dvořák si přináší zkušenosti z dlouholeté práce ve společnostech Fujitsu Technology Solutions a Arrow ECS.

Entec Solutions: Aleš Dvorák

Společnost Entec Solutions posílila svůj obchodní tým o Aleše Dvoráka, který zastává pozici obchodního manažera.

Po stopách slavných severských detektivů

19.května » blog.idnes.cz
Troufám si říct, že pro Středoevropany je Skandinávie stále opředená mýty, tajemnem a troškou té mysteriózní polární noci, která probouzí ty nejniternější tužby.

Tato informační stránka o Aleš Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes