Aleš Dvořák

Vztahuje se k

Veracomp posiluje tým Huawei

Řady společnosti Veracomp rozšířil Aleš Dvorák, který dosud působil jako product and sales manager ve společnosti Entec Solution. V nové pozici má na starosti rozvoj kanálu a obchodních aktivit směrem k obchodním partnerům ve spojení se značkou Hu...

Piva se člověk nepřepije, směje se pivní someliér, kterého jeho práce pořád baví

„Pivní someliér, to je něco jako vinný someliér, člověk, který se v restauraci stará o sklep a doporučuje kombinace nápoje a jídla,“ vysvětluje budvarský someliér Aleš Dvořák.

Dopita a další trenéři úspěšně odpromovali na FTVS

15.února » Hokej.cz
Ve středu proběhla na Fakultě tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy slavnostní promoce trenérské školy. Mezi nejznámější trenéry-studenty, kteří získali nejvyšší licenci A, patří olympijský šampion Jiří Dopita. Dalšími byli například Aleš Dvořák...

Entec Solutions nabízí Huawei AgileCampus Demo Box

Společnost Entec Solutions nově nabízí svým obchodním partnerům k demonstračním účelům síťové řešení Huawei Agile Campus Network. Technologie Agile Network využívá nejnovějších trendů a výsledků výzkumu v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN)...

HISTORIE: Znamenití lékaři v českých zemích (8)

15.listopadu » Neviditelný Pes
Někdy se na ně zapomíná a někdy na ně zapomínat nelze, protože již zapomenuti a nejsou ani vzpomínáni. A přitom naše země má ve své historii mnoho osobností, patřících mezi znamenité představitele vědy lékařské.

Z hospody na maraton - křest knihy – 24. února

11.července » Mělník
Za účasti starosty města MVDr.Ctirada Mikeše a hudebníka Aleše Brychty proběhla 24. února vernisáž a slavnostní uvedení knihy Mgr. Aleše Dvořáka.

Z hospody na maraton - křest knihy – 24. února

3.července » Mělník
Za účasti starosty města MVDr.Ctirada Mikeše a hudebníka Aleše Brychty proběhla 24. února vernisáž a slavnostní uvedení knihy Mgr. Aleše Dvořáka.

Aleš Dvořák je obchodním manažerem Entec Solutions

7.června » ChannelWorld
VAD distributor oznámil příchod výrazné posily do svého obchodního týmu. Dvořák si přináší zkušenosti z dlouholeté práce ve společnostech Fujitsu Technology Solutions a Arrow ECS.

Entec Solutions: Aleš Dvorák

Společnost Entec Solutions posílila svůj obchodní tým o Aleše Dvoráka, který zastává pozici obchodního manažera.

Tato informační stránka o Aleš Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes