15
new stories - click to show

Jan Dvořák

Related to

Jan Dvořák: Jana Černochová, Lloyd Austin. Obapolné díkuvzdání

Není málo těch, kdo to slyšet nechtějí, nebo to sice slyší, ale zlehčují - faktem ovšem zůstává, že po necelém půl roce vládnutí se náš kabinet stal v nejednom ohledu premiantem.

Vývoj na Ukrajině a dopad na trh nemovitostí

14:28 » Kurzy.cz
Od druhé poloviny loňského roku je globálně nejsledovanějším makroekonomickým ukazatelem míra inflace. To platí jak v České republice, tak i v Evropské Unii či Spojených státech. Důvodem je dosahování mnohaletých maxim inflace na globální úrovni.

Kamil Lhoták a knihy. Monografie nezaměnitelného ilustrátora

26.May » Citarny.cz
Nejnovější obsáhlá publikace věnovaná knižní tvorbě Kamila Lhotáka, obsahuje stovky reprodukovaných ilustrací, soupis knižní tvorby, předmluvu napsal prof. František Dvořák.

Jan Dvořák: Je snad mezi námi málo aspirantů na medaile?

I takový závěr lze vyvodit z alarmující, a zároveň smutné zprávy o aktuálně projednávané agendě Senátu. Dozvídáme se neuvěřitelnou skutečnost, že ve srovnání s loňskem klesl počet podávaných návrhů na státní vyznamenání o celou polovinu!

Jan Dvořák: Biden a Vystrčil na Tchaj-wanu

Při nezaujatém posuzování amerického prezidenta je nutno přiznat, že je člověkem správných činů, ale ne vždy těch pravých hřejivých slov.

Rozloha NP Bavorský les, který sousedí se Šumavou, se zvýší o 605 hektarů

25.May » Ekolist
Rozloha německého národního parku Bavorský les, který na hranicích s Českem sousedí se Šumavou, se zvýší o 605 hektarů. Nově bude mít rezervace rozlohu 24 945 hektarů. Rozhodl o tom Bavorský zemský sněm, o čemž informoval mluvčí šumavského národního…

Jan Dvořák: Nepřeskakujte televizní reklamy, jinak přijdete o všechno

Málokdo z diváků televize Prima unikne spotům pravidelně zařazovaným před, anebo za reklamní bloky, které rádoby humorným způsobem doslova prosí „publikum“, aby se na reklamy dívalo.

Jan Dvořák: Vodní filharmonie vzbuzuje nadšení i nelibost

Ještě ani nedošlo k poklepu na základní kámen budoucího koncertního komplexu v pražských Holešovicích, k aktu má plánovaně dojít až za tři roky, a už se ozvali šťouralové, jimž vítězný návrh nevoní!

Při požáru domu v Ivančicích málem došlo k tragédii

22.May » Náš REGION
Záchranáři dnes nad ránem po požáru v rodinném domě v Ivančicích ošetřili šest lidí. Nadýchali se zplodin hoření, řekla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. Podle ní se předpokládá…

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Zpravodajství televizního studia Epigon – 20/2022

Naši věrní diváci, vítáme vás u dvacátého vydání Vimperského zpravodajství. Ve čtvrtek 19. května byl v městském kulturním středisku slavnostně zakončen 13. ročník Vimperské akademie seniorů. Akademii je věnována dnešní první reportáž. O projektu Pr…

Nový Zéland se otevřel, mladí prchají. Já kdysi taky, chlácholí premiérka

22.May » iDNES.cz
S uvolněním covidových restrikcí nyní sice na Nový Zéland míří desetitisíce turistů, tisíce Novozélanďanů, a to především mladých, zároveň zemi opouštějí a hledají štěstí jinde. Alarmující statistika o tom, že zemi momentálně opouští víc lidí, než s…

Tato informační stránka o Jan Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes