Jaroslav Feyereisl

Vztahuje se k

Neinvazivní test pro těhotné: Bude to revoluce, věří lékaři

19.října » Vitalia.cz
[3 minuty čtení] Odborníci upozorňují na screeningovou metodu, která je již nějakou dobu k dispozici i v České republice. Krevní test zjišťuje pravděpodobnost genetické poruchy. Celosvětově již bylo provedeno více než milión těchto těhotenských vy...

Ředitel porodnice v Podolí: Porodních asistentek si velmi vážím, ty militantní ale nechápu

12.října » ČtiDoma.cz
Už 18 let vede Jaroslav Feyereisl jako ředitel největší porodnici v České republice. Dětský pláč zde jen tak neutichne, protože... Praha Osobnosti

120 tisíc jako první pokuta za vedení domácího porodu!

13.července » Aha!
Poprvé padla v Česku za domácí porod pokuta! Dostala ji porodní asistentka Hana Johanka Kubaňová, která měla s maminkami plánovat a vést porody doma, což asistentka nesmí. Zaplatí za to 120 tisíc korun.

Pražský ústav může získat unikátní přístroj proti rakovině, potřebuje ale povolení komise

16.května » E15.cz
Čeští lékaři už roky usilují o unikátní ozařovač za dvacet milionů korun. Teď svítá naděje, že získají povolení k nákupu.

Přístroj proti rakovině bude schvalovat komise

16.května » E15.cz
Ústav v pražském Podolí už roky usiluje o unikátní ozařovač za dvacet milionů korun. Teď mu svítá naděje, že získá povolení k nákupu.

Domácí porod je okrajová záležitost, uvažuje o něm maximálně dvě stě žen, říká porodník Jaroslav Feyereisl

30.listopadu » ČRo 1 - Rádiožurnál
Prezidentka Unie porodních asistentek Ivana Königsmarková jde ve čtvrtek opět k soudu. Ten bude řešit její žalobu na stát, ve které požaduje odškodné šest a půl milionu korun za neoprávněné trestní stíhání kvůli úmrtí novorozence při domácím porodu.

Utajené porody dnes skoro nikdo nezná, jsou přitom bezpečnější než babybox

Měl to být způsob, jak umožnit ženám rodit v porodnici a přitom zůstat anonymní. Takzvané porody v utajení umožňují tuzemské zákony už třináct let.

O možnosti utajeného porodu ví málokdo, je přitom bezpečnější než babybox, tvrdí lékař

31.srpna » iROZHLAS
Ženy, které čekají dítě, ale nechtějí si ho nechat, nemusí volit pouze cestu k babyboxu. Už třináct let mají možnosti i takzvaného porodu v utajení. O této možnosti se ale mezi lidmi moc neví.

Z luxusního sanatoria je největší porodnice. Ale mohl zde být hotel

22.srpna » Bydlení iDNES.cz
Impozantní komplex budov pod hradbami Vyšehradu může někomu připomínat luxusní hotel, jinému palác. Sídlí zde však Ústav pro péči o matku a dítě, kde každoročně přijde na svět více než pět tisíc dětí, nejvíc v České republice.

V pražském Podolí kouřili matkám pod nos

29.července » Metro
Dělníci si při opravách porodnice neodpustili cigaretu. Teď je chodí kontrolovat sestry. Další články k tématu: Prázdninové radovánky ohlídá policejní HAD Hluk. Je léto, jestli je kvůli novému zákazu kouření, to uvidíme Podnikatelé jsou proti novi...

Jaroslav Feyereisl: Když se domácí porod změní v patologický, napíšete už jen úmrtní list

„Porodní asistentka provede porod lépe než lékař. Ale nemůžete nikdy odhadnout, kdy se ten fyziologický porod nepromění v hrůzu. Proto jsem proti domácím porodům,“ říká docent Jaroslav Feyereisl, porodník a gynekolog, ředitel Ústavu pro péči o mat...

Když miminko v porodnici v Praze-Podolí spěchá: Rodí se na schodech nebo i u rybiček!

13.ledna » Blesk.cz
Lucie Martinová (32) si přála přivést syna na svět na porodním sále, kde bude hrát jí vybraná hudba. Kryštof ale »vykoukl« na svět na schodech porodnice těsně za vstupními dveřmi. Nepočkal… Nebyl první, ani poslední. Kde všude se v porodnicích rodí?

Tato informační stránka o Jaroslav Feyereisl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Feyereisl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes