Alena Fialová

Vztahuje se k

Příměstské kempy hlásí plno. Volno mají pro náhradníky

4.května » Benešovský deník
Benešovsko - Příměstských táborů na Benešovsku přibývá, i tak ale nynější nabídka mnohdy nestačí poptávce. Již na začátku května je více jak polovina kempů obsazena. Děti se tak mohou hlásit jako náhradníci. A díky tomu mají možnost, že se na oblí...

Plzeň hostí mezinárodní závody v gymnastice

6.května » QAP.cz
Hala TJ Slavoj Plzeň bude o víkendu centrem nejlepších gymnastek nejen z České republiky. Chystá se Memoriál Aleny Fialové. Do města se sjíždí víc jak stovka závodnic všech věkových kategorií.

Skupova Plzeň: Kašpárek s Honzou v zakletém hradu

28.dubna » Informuji.cz
LOUTKOVÉ DIVADLO V BOUDĚ, PLZEŇ Autor: Bohumil Schweigstill Úprava:... | Plzeň - (2016-06-12 14:00:00 - 2016-06-12 00:00:00)

Kvůli stěhování za Prahu kolabují školy: „Učí se i v jídelně,“ říká ředitelka

12.dubna » Blesk.cz
Obce v prstenci kolem Prahy zažívají kvůli trendu stěhování se za hlavní město kolaps základního školství. V některých obcích počet školáku vzrostl až o 30%. Pokud nemají problém s počtem tříd, řeší problém s jídelnami, šatnami nebo tělocvičnou. S...

Do škol kolem Prahy se nevejdou děti. Tělocvik se učí v lavicích, chybějí miliardy i učitelé

12.dubna » Aktuálně.cz
Trend stěhování se za Prahu způsobil, že nepřipravené malé obce s nízkými rozpočty nezvládají zajistit dostatek míst ve školkách a školách.
Petra Hůlová - Česká spisovatelka

Tato informační stránka o Alena Fialová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Fialová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes