15
new stories - click to show

Květa Fialová Česká herečka

Related to


Stories

Na pohovce s dcerou Květy Fialové Zuzanou Hášovou

21.July » idobryden.cz
Český rozhlas vysílá pořad Na pohovce Jožky Kubáníka, kam si uherskohradišťský herec zve atraktivní hosty a povídá si s nimi o věcech, o kterých nemá veřejnost často tušení. Stejné to bylo v případě Zuzany Hášové - která je dcerou herečky Květy Fi...

Princezna je nahraná. Květa Fialová v příběhu o vetřelcích ze světa počítačových her

21.July » Radio Junior
Co se stane, když oživnou postavy z počítačových her a vetřou se do našeho světa ? V Tondovo pokojíčku se zjeví princezna z bojové hry i zlý černokněžník. A problém je tu.

Nová kniha Karla Gotta je vyprodaná. Knihkupectví už ví, kdy bude dotisk v prodeji

20.July » KupiMagazín.cz
Dlouho očekávaná kniha, ve které zpěvák Karel Gott popisuje svůj život, je konečně v prodeji. Nese název „Má cesta za štěstím“ a Gott v ní poodhaluje spoustu životních zlomů, o kterých jeho fanoušci nevěděli. Kniha obsahuje také nespočet dosud nik...

Moravské léto 2021 (Účinný systém varování před tornády zatím neexistuje.)

19.July » blog.idnes.cz
Donedávna jsme znali jen „limonádovou“ Tornádo Lou v podání Květy Fialové a bombičkové pero Tornado, kterým prvňáčci vykreslují svá první písmenka. Kroupy v jelitech a zabijačkové polévce „prdelačce“.

Setkání ve skladišti vzpomínek

Hra amerického dramatika Colina Higginse Harold a Maude bývá inscenátory často označována podtitulem Oslava života. V Městském divadle Zlín režisér Petr Michálek obsadil do hlavních rolí Janu Tomečkovou a Marka Příkazkého.

KUBÁNÍK: Jak jsem špatně přečetl písmena a možná jsem zabil doktorku

13.July » Lidovky.cz
V divadle nám oznámili, že musíme na prohlídku k závodnímu lékaři. Už to spojení „závodní lékař” zní šíleně, nepřipadám si ani jako závodník, ani divadlo nepovažuji za závod, ale prý se tomu tak říká. „Já mám ale svoji lékařku, nechci chodit k nik...

Dáma na rozcestí - příběh šály a klobouku

28.June » blog.idnes.cz
Ten rok mě Advent přepadl bez varování. Žádné společné aranžování adventní výzdoby, žádné punče na náměstí ani vánoční večírky. To nám zrušil koronavirus.

Naivní Květuška s úsměvem sluníčka

27.June » NašeHvězdy.cz
Na muže a lásku neměla Naďa Konvalinková (70) štěstí, zato jí osud nadělil úžasnou kamarádku – Květu Fialovou. S ní procestovala svět a její duše dostala křídla. Věčně usměvavá her... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

KUBÁNÍK: Jak mi hamižnost zkazila večer a málem jsem poblil Julii

24.June » Lidovky.cz
Máme u nás ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti premiéru Romea a Julie. Když se blížila chvíle, kdy se dozvíme, jaké role nás čekají, bylo mi jasné, že Romeem nebudu, a nebušilo mi tedy srdce nedočkavostí z blížící se životní příležitosti.

RECENZE: Bolí sebevražda? debatuje Taťjana Medvecká s Lucií Štěpánkovou

19.June » iDNES.cz
Po pětadvaceti letech se pražské Divadlo Ungelt vrátilo k temné hře Marshy Normanové Dobrou noc, mami. V novém nastudování září Taťjana Medvecká a Lucie Štěpánková. Předpremiéry je možné navštívit v rámci letošní Letní scény.

Drahoušek Anna. Příběh stárnoucí herečky a její hospodyně, který má překvapivý konec

13.June » ČRo
Stárnoucí hvězda Eva si nedovede představit život bez věrné služky Anny, která u ní slouží 25 let. Černá komedie Vereny Kanaan s Květou Fialovou a Miriam Kantorkovou.

Josef Štolba: Na letním bytě. Veselohra z dob našich prababiček s Květou Fialovou a Iljou Rackem

13.June » ČRo 3 Vltava
Obnovená premiéra oblíbené starosvětské komedie, ve které sledujeme tažení agilní matky Kapičkové, hledající na letním lázeňském pobytu ženichy pro své dvě dcery.
Jaroslav Dušek - Český herec

Tato informační stránka o Květa Fialová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Květa Fialová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes