Matt Fiddes

Related to

Bodyguard Jacksona varuje: Zopakuje se osud princezny Diany?

23.January » stars24.cz
Kdo měl na starosti ochranu Michaela Jacksona, ten o zajištění bezpečnosti slavných osobností něco ví. Bodyguard Matt Fiddes se děsí opakování osudu princezny Diany. Jak se podle něj zachová královská rodina k Harrymu a Meghan?

Propašoval jsem do jeho ložnice mnoho žen. Nebyl to pedofil, tvrdí Jacksonův bodyguard

3.October » Revue iDNES.cz
Bývalý bodyguard Michaela Jacksona (†50) trenér Matt Fidess (40) tvrdí, že kdysi vodil do zpěvákovy ložnice ženy. Výpovědi mužů, kteří Jacksona v dokumentu Leaving Neverland obviňují ze zneužívání, jsou podle něj nesmyslné a falešné. Další články ...

Michael Jackson pedofil? Král popu očima bodyguarda!

25.September » stars24.cz
Zneužíval legendární zpěvák Michael Jackson děti? Na odpovědi na tuto otázku se neshodnou ani bývalí zaměstnanci zesnulého umělce. Bodyguard Matt Fiddes nyní prozradil, na čí straně stojí on.

Michael Jackson mohl být jednou z obětí útoku teroristů 11. září

15.February » EuroZprávy.cz
Téměř deset let po smrti krále popu Michaela Jacksona vyplývá na povrch děsivé tajemství. Jeden z nejslavnějších zpěváků všech dob mohl být obětí teroristů, kteří 11. září 2001 zaútočili na budovu Světového obchodního centra.
Jackson Michael - Zpěvák

Tato informační stránka o Matt Fiddes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matt Fiddes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes