Jaroslav Fikar

Related to

Jako kluk chtěl cestovat časem, teď se mu to splnilo díky starým fotkám

7.December » iDNES.cz
Nová kniha Karlovarské proměny spisovatele Jaroslava Fikara přibližuje osudy zaniklých domů a ulic. Díky pátrání po jejich historii se mohl vydat na cestu časem. Další články k tématu: Agent z Varů věděl o Pearl Harboru, píše karlovarský spisovate...

Jako kluk chtěl cestovat časem, teď se mu to splnilo díky starým fotkám

7.December » iRegiony Impuls
Nová kniha Karlovarské proměny spisovatele Jaroslava Fikara přibližuje osudy zaniklých domů a ulic. Díky pátrání po jejich historii se mohl vydat na cestu časem.

Stavba nového přemostění u třebíčské nemocnice finišuje

21.September » prvnizpravy.cz
Už při letmém pohledu na stav opravovaného přemostění u třebíčské nemocnice je zřejmé, že práce na jeho nové podobě jdou do finiše.

Agent z Varů věděl o Pearl Harboru, píše karlovarský spisovatel

30.December » iRegiony Impuls
Legendárního špiona Richarda Sorgeho naverbovala v Karlových Varech pro spolupráci s Moskvou v roce 1929 vojenská tajná služba. Píše to ve své nejnovější knize Karlovarská tabu její autor Jaroslav Fikar.

Agent z Varů věděl o Pearl Harboru, píše karlovarský spisovatel

30.December » iDNES.cz
Legendárního špiona Richarda Sorgeho naverbovala v Karlových Varech pro spolupráci s Moskvou v roce 1929 vojenská tajná služba. Píše to ve své nejnovější knize Karlovarská tabu její autor Jaroslav Fikar. Další články k tématu: Kam až sahaly Velké ...

Tato informační stránka o Jaroslav Fikar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Fikar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes