Petr Fischer

Related to

Petr Fischer: Stud a vnitřní změna… sine qua non

24.October » Český rozhlas Plus
Společnosti pozdní moderní doby stojí více než ty předchozí na důvěře. A to je, jak se potvrzuje v prvních dvou desetiletích 21. století, velmi křehká jistota.

Novináři knižně shrnují pandemii a hledají budoucnost Česka

24.October » MEDIAR
Soubory textů o pandemii, zápisky o 90. letech nebo osobitý vhled do Izraele a Palestiny. Přinášíme přehled dvanácti knih, které v posledních měsících vyšly českým novinářům.

České lekce z novinářské etiky

23.October » Revolver Revue
Na konec nedávné reportáže, která pojednávala o poprázdninovém šíření koronaviru a neschopnosti a cyničnosti Babišovy vlády, zařadili redaktoři pořadu České televize 168 hodin krátký výrok ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové z ČSSD: &...

Klavírista Jarrett po mrtvicích možná přestane koncertovat, melodie zapomněl

23.October » Aktuálně.cz
Má částečně ochrnutou levou část těla, a když doma u klavíru zkoušel známé jazzové melodie, zjistil, že je zapomněl.

„Babiš je d*bil!“ Radní ČT Šarapatka tleská. Fridrichová udělala dobře, že to pustila divákům

19.October » ParlamentniListy.cz
Debaty ohledně koronaviru dnes přehlušila jiná otázka. Totiž jak moc je etické vysílat to, co politik řekne, když už je mimo kameru. Tuto otázku nastolilo nedělní vysílání pořadu 168 hodin Nory Fridrichové. V něm se ministryně práce a sociálních v...

Hamáček kritizuje „podraz“ ČT na Maláčovou

19.October » MEDIAR
Přístup pořadu 168 hodin je podle vicepremiéra za hranou, ČT ho označila za hraniční. Podle Nory Fridrichové bylo odvysílání výroku Maláčové "zcela ve veřejném zájmu".

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Ondřejem Konrádem

11.October » Český rozhlas Plus
Petr Hartman: Vítěze senátních voleb zatím definitivně neznáme. Petr Fischer: Přežije ČSSD svou klinickou smrt? Karel Hvížďala: Začátek konce jednoho českého populismu.

Petr Fischer: Přežije ČSSD svou klinickou smrt?

11.October » Český rozhlas Plus
Po sedmi letech intenzivní vládní spolupráce s Andrejem Babišem se Česká sociální demokracie dostala na hranici katastrofy.

Jiří Pehe: Krajské volby vyjasnily poměry v opozici

Po krajských volbách se začalo mluvit jako o možnosti zformování dvou opozičních koalic. Jedna jsou Piráti a Starostové a nezávislí, druhá ODS, lidovci a TOP 09.

Krajské wishful thinking

6.October » iROZHLAS
Je skoro až legrační, jak se po krajských volbách mediálním prostorem šíří citelné nadšení, podle něhož sice ANO opět vyhrálo, ale vlastně začíná prohrávat.

Tato informační stránka o Petr Fischer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Fischer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes