15
new stories - click to show

Josefína Frýbová

Related to

Pražské Ďáblice mají nový automat na umění

18.November » Kulturio.cz
Artmat umístil automat na umění do pražských Ďáblic. Zájemci ho najdou v podloubí nově vznikajícího společenskéhoprostoru ÚL. The post Pražské Ďáblice mají nový automat na umění appeared first on Kulturio.cz .

Pražské Ďáblice mají nový automat na umění

2.November » ProtiŠedi.cz
Artmat umístil automat na umění do pražských Ďáblic. Zájemci ho najdou v podloubí nově vznikajícího společenského prostoru ÚL, který plánuje oživit bývalou družstevní prodejnu Včela. Urbanisticky cenné sídliště tak získá další zajímavý bod ve veře...

V Mostě je první artmat. Vhodíte mince, z mašinky vypadnou umělecká díla

10.September » Mostecký deník
Jízdenky, nápoje, bagety, cigarety, kondomy… To vše tu už bylo. Teď je Most prvním městem v ČR mimo Prahu, kde se dá koupit z automatu také umění.

Artmat umístil další automat na umění, tentokrát do karlínské Invalidovny

9.June » ČRo
Projekt Artmat přidává na mapu Prahy další automat. V rámci spolupráce se Studiem ALTA je nově umístěn v karlínské Invalidovně.

Praha se může chlubit prvním automatem na umění. Takzvaný Artmat nabízí za padesát korun díla umělců

29.November » Český rozhlas
O Japonsku se říká, že je to velmoc prodejních automatů. Koupit si v nich můžete přímo na ulicích třeba teplé jídlo, kravatu nebo čerstvá vejce. Neobvyklý sortiment vám z automatu vypadne nově taky v Praze. Ve Vršovicích začal fungovat takzvaný Ar...
Martin Salajka - Český malíř
Petra Černocká - Česká herečka a zpěvačka
Jana Černochová - politik za ODS

Tato informační stránka o Josefína Frýbová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josefína Frýbová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes