Marie Gerdová

Vztahuje se k

„Našel jsem Kryšpína.“ Ve slezském Těrlicku se děti z děcáku starají o malé autisty

26.března » RadioWave
„Jmenuju se Pavel a jsem tu, abych pomáhal druhým lidem,“ řekne malý kluk a odběhne zpět do tělocvičny, kde si společně hraje různorodá parta děcek. Ojedinělý projekt z Ostravska, kdy „problémové“ děti pomáhají dětem s postižením, dokazuje, že ink...

Z daru budou pomůcky pro malé autisty

Část peněz, kterými podpořila havířovská radnice letošní odbornou konferenci o integraci hendikepovaných osob, putuje dětem s autismem.

Magistrát letos v rámci projektu spolku Trianon podpořil spolek ADAM

21.prosince » Havířov city
Spolek Trianon z Českého Těšína už řadu let pomáhá lidem se zdravotním postižením. Jeden z projektů finančně podporuje také město...

Program pro malé autisty v Ostravě: věda, technika, poznávání

Kybernetika, astrologie, geologie, supermoderní počítače… To je náplň tak trochu jiného tábora, který včera začal na Vysoké škole báňské Technické univerzitě Ostrava.

Díky spolku Adam si děti více věří

Děti s autismem žijí izolované ve svém světě, prožívají úzkosti, obavy ze selhání, což vede k prohlubování jejich sociální izolace i emočního strádání. Spolek ADAM – autistické děti a my jim chce pomoci prostřednictvím volnočasových aktivit.

Autistické děti vyrazily do hor poprvé bez rodičů

20.června » Regiony 24.cz
Děti s poruchou autistického spektra, o které se stará havířovský spolek ADAM – autistické děti a my, si užily tři dny plné zážitků v beskydské přírodě. Většina z nich přitom byla přes noc bez rodičů poprvé v životě.

Havířov: Od pátku lidé podporují spolek ADAM, který chce uspořádat pobyt autistických dětí na horách

Skupina ČEZ se opět připojila k celorepublikové kampani „Česko svítí modře“ s cílem více porozumět světu lidí s autismem. V noci z 2. na 3. dubna proto modré světlo ozářilo elektrárenské budovy v sedmi krajích České republiky. V Moravskoslezském k...

Tato informační stránka o Marie Gerdová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Gerdová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes