15
new stories - click to show

Leoš Janáček Český hudební skladatel

Related to

Kraj už nabízí bezúročné půjčky zaměstnancům Liberty. Stát bude vyplácet mzdy

15:49 » TV Polar
Úřad práce postupně eviduje zaměstnance Liberty, kterým bude vyplácet mzdu. Moravskoslezský kraj naopak připravil finanční výpomoc těm, kteří se kvůli krachujícímu ocelářskému gigantu ocitli v existenčních potížích. Nabízí bezúročnou půjčku ve výši …

Pohár starosty letos vybojovala škola Tyršova

15:17 » TV Polar
Téměř všechna sportoviště ve městě obsadili v jednom dni děti ze základních škol. Utkaly se o tradiční trofej - Pohár starosty města.

Sezónu snů má za sebou vycházející hvězda dirigentského nebe Jiří Habart

14:43 » ČRo Ostrava
Jiří Habart patří k nejmladší generaci českých dirigentů. Byl nominován na Cenu Jantar, debutoval letos na Pražském jaru, a poprvé se představí na MHF Leoše Janáčka.

Dětské radovánky 2024

14:43 » TV Polar
V sobotu 15. června se sál kulturního domu PZKO a přilehlý park proměnily v centrum dětské radosti a zábavy. Spolek Rodiče a škola, hlavní organizátor dětských radovánek, připravil pestrý program, který nadchl malé i velké návštěvníky.

Stonavská knihovna bude o prázdninách uzavřena

14:43 » TV Polar
Blíží se prázdniny, doba dovolených, kdy všichni čtenáři rádi odpočívají s dobrou knihou. Ale pozor! Stonavští čtenáři by si měli své oblíbené knihy vypůjčit včas. Stonavská knihovna bude totiž v období letních prázdnin dočasně uzavřena.

Fotbalisté mladší přípravky poprvé na turnaji

14:43 » TV Polar
Mladší přípravka fotbalového klubu SK Stonava se zúčastnila svého prvního celodenního turnaje. Turnaj se konal v Dolní Lutyni a pro nejmenší stonavské fotbalisty to byla významná událost a cenná zkušenost.

Adepti na práci u policie si prověřovali fyzičku, většina z nich testy prošla

13:38 » TV Polar
Více než 40 uchazečů o práci u policie se sešlo ve výcvikovém areálu ve Frýdku-Místku, kde absolvovali zkušební fyzické testy. Většina jimi prošla a pokud se budou hlásit k policii do jednoho roku, už je nebudou muset podstupovat znovu.

Adepti na práci u policie si prověřovali fyzičku

13:04 » TV Polar
Více než 40 uchazečů o práci u policie se sešlo ve výcvikovém areálu ve Frýdku-Místku, kde absolvovali zkušební fyzické testy. Většina jimi prošla a pokud se budou hlásit k policii do jednoho roku, už je nebudou muset podstupovat znovu.

Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, po výbuchu plynu musela ošetřit přes 20 pacientů

13:04 » TV Polar
Kraj každým rokem vybere jednu svou nemocnici, kde musí být kvůli hromadnému neštěstí spuštěn traumaplán. Tentokrát taktické cvičení bylo vyhlášeno v Havířovské nemocnici. Vše se odehrálo za plného provozu.

Prázdniny na Jihu zabaví děti z obvodu Ostrava-Jih i letos

13:04 » TV Polar
Také letos se mohou děti i jejich rodiče těšit na 40 letních prázdninových dní plných her, zábavy a pohybu pod taktovkou městského obvodu Ostrava-Jih. Bohatý program, který bude v červenci a srpnu probíhat každý všední den od 8 do 12 hodin, je zcela…

Jablunkovští deváťáci převzali ocenění za své úspěchy

11:59 » TV Polar
Ve velkém sále radnice v Jablunkově se sešli žáci 9. ročníků základních škol, kteří byli oceněni za dobré studijní výsledky a reprezentaci města.
Bedřich Smetana - Český hudební skladatel
Bohuslav Martinů - Český hudební skladatel
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel
Štefan Margita - Slovenský operní pěvec

Tato informační stránka o Leoš Janáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leoš Janáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes