Jaroslav Glier

Related to

I s diplomem bez šance. Firmy se přetahují hlavně o učně

Jižní Morava - Téměř tisíc absolventů škol v Jihomoravském kraji bylo po prvním čtvrtletí roku nezaměstnaných. Začlenit se do pracovního procesu jim pomáhá projekt Záruky pro mladé.

Tragédie, tvrdí o zateplení obchodní akademie lidé i architekti

Břeclav /FOTOGALERIE/ – Hloupost, znehodnocení práce renomovaného architekta Jaroslava Rösslera nebo zbytečná investice. To je jen část ze synonym, která nahlas zaznívají z řad Břeclavanů v návaznosti na aktuální rekonstrukci a zateplování budovy ...

Barbarská devastace, kritizují architekti zateplení historické školy

5.April » iRegiony Impuls
Kvůli zateplení břeclavské obchodní akademie dochází podle architektů k nevratné devastaci jedné z nejhodnotnějších budov města. Upozorňují, že pod polystyrenem zmizí cenné fasádní prvky.

Barbarská devastace, kritizují architekti zateplení historické školy

5.April » iDNES.cz
Kvůli zateplení břeclavské obchodní akademie dochází podle architektů k nevratné devastaci jedné z nejhodnotnějších budov města. Upozorňují, že pod polystyrenem zmizí cenné fasádní prvky. Další články k tématu: Zateplili školu, aby ušetřili. Nevyř...
Edvard Beneš - Druhý československý prezident

Tato informační stránka o Jaroslav Glier zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Glier" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes