Šárka Grabmüllerová

Related to

Rauchfuss obhájil na MS v zimním triatlonu bronzovou medaili

9.February » E Triatlon
Asiago (Itálie), 9.února 2019 - Čeští reprezentanti v zimním triatlonu opět potvrdili, že patří k absolutní světové špičce. Ze Světového šampionátu v Itálii si Marek Rauchfuss veze bronz. ©árka Grabmullerová obsadila na závěr své kariéry 8.místo.

Triatlonista Rauchfuss obhájil na zimním MS bronz

9.February » Sport.cz
Triatlonista Marek Rauchfuss obhájil na zimním mistrovství světa v Asiagu loňský bronz, v italském horském středisku nestačil pouze na Rusy Pavla Andrejeva a Dmitrije Bregedu. Mezi ženami se osmým místem rozloučila s aktivní kariérou devětačtyřice...

Marek Rauchfuss obhájil bronzovou medaili z mistrovství světa v zimním triatlonu

9.February » RUN magazine
Čeští reprezentanti v zimním triatlonu opět potvrdili, že patří k absolutní světové špičce. Ze světového šampionátu, který se uskutečnil v sobotu 8. února v italském Asiagu, si Marek Rauchfuss veze bronzovou medaili. Šárka Grabmüllerová Více >>

Marek Rauchfuss čtvrtý na zimním triatlonu v Číně a krásný závod v Chile

21.January » E Triatlon
První zastávkou zimního triatlonového kalendáře roku 2019 bylo čínské město Zhangjiakou, hlavní místo pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022.

Tato informační stránka o Šárka Grabmüllerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Grabmüllerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes