Lukáš Hajný

Vztahuje se k

Nepřiměřený trest? Pobodání policistů přezkoumá Ústavní soud,

21.května » globe24.cz
Brno - Rozsudek nad Lukášem Hajným, jenž ve Velicích na Českobudějovicku pobodal dva policisty, ještě přezkoumá Ústavní soud. Hajný si odpykává 18 let ve vězení. Nedávno podal stížnost, rozhodnutí zatím nepadlo, zjistila ČTK z justičních databází.

Rozsudek za pobodání dvou policistů přezkoumá Ústavní soud

21.května » Týden.cz
Rozsudek nad Lukášem Hajným, jenž ve Velicích na Českobudějovicku pobodal dva policisty, ještě přezkoumá Ústavní soud. Hajný si odpykává 18 let ve vězení. Nedávno podal stížnost, rozhodnutí zatím nepadlo.

Pobodání policistů přezkoumá Ústavní soud, trest je dle útočníka nepřiměřený

21.května » EuroZprávy.cz
Brno - Rozsudek nad Lukášem Hajným, jenž ve Velicích na Českobudějovicku pobodal dva policisty, ještě přezkoumá Ústavní soud. Hajný si odpykává 18 let ve vězení. Nedávno podal stížnost, rozhodnutí zatím nepadlo, zjistila ČTK z justičních databází.

Lukáš zavraždil policistu a druhého pobodal: Trest je přiměřený, vzkázal mu soud

20.března » Blesk.cz
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Lukáše Hajného, jenž si za pobodání dvou policistů ve Velicích na Českobudějovicku odpyká 18 let ve vězení. V dovolání Hajný označil uložený trest za nepřiměřeně přísný a stěžoval si také na to, že justice neprov...

Trest 18 let za pobodání policistů není nepřiměřený, určil soud

20.března » Týden.cz
Nejvyšší soud odmítl dovolání Lukáše Hajného, jenž si za pobodání dvou policistů ve Velicích na Českobudějovicku odpyká 18 let ve vězení.

Případ vraždy policisty se vrací k soudu. Odsouzený chce nižší trest

20.prosince » tn.cz
Případ vraždy policisty na Českobudějovicku opět míří k soudu. Odsouzený Lukáš Hajný se nechce smířit s osmnáctiletým trestem a podal dovolání k Nejvyššímu soudu v Brně.

Vražda policisty na Českobudějovicku opět u soudu. "Byl jsem zdrogovaný", brání se odsouzený

19.prosince » ČT24
Lukáš Hajný odsouzený za loňskou vraždu policisty na 18 let vězení, se snaží zvrátit svůj trest – podal dovolání k Nejvyššímu soudu. Spis s jeho případem už zamířil do Brna. Informaci ČT potvrdila mluvčí soudu v Českých Budějovicích. Hajný loni v ...

Vaškovi vděčím za život! Dojemná zpověď kolegy policisty, kterého zabil Lukáš (18)

22.září » Blesk.cz
Měl to být výjezd, jakých už zažili stovky. Jenže při zásahu proti osmnáctiletému feťákovi ve Velici na Českobudějovicku jeden ze dvou policistů zemřel. Podle jeho přeživšího kolegy, šlo o hrdinu. „Zachránil mi život,“ řekl.

Soudy řeší velké případy: vraždu policisty či plánování teroristického útoku

7.září » Metro
Česká justice má opět na stole mediálně sledované případy. U soudu v Hradci Králové je Lukáš Nečesaný, který byl odsouzen na 13 let do vězení za pokus o vraždu kadeřnice. Jenže Nejvyšší soud rozsudek zrušil a případ byl znovu otevřen, rozhoduje te...

Mladík si za vraždu policisty odsedí 18 let

7.září » Právo
Pouhé tři měsíce po svých osmnáctých narozeninách zavraždil Lukáš Hajný policistu, který přijel řešit rodinnou hádku. Jeho kolegu Hajný připravil o slezinu. Pražský vrchní soud zamítl ve středu jeho odvolání, Hajný tak stráví 18 let ve vězení.

Británie přijme po brexitu méně cizinců, chce především odborníky

6.září » Tiscali.cz
Británie se bude po odchodu z Evropské unie snažit přilákat vysoce kvalifikované cizince, celkový počet přistěhovalců chce ale snížit. Ve vysílání televize Sky News to ve středu řekl britský ministr obrany Michael Fallon. Chystané kroky britské vl...

Su Ťij promluvila: Na krizi kolem Rohingů se prý lepí lži teroristů

6.září » Tiscali.cz
Barmská vůdkyně Do Aun Schan Su Ťij ve středu kritizovala údajnou dezinformační kampaň, která provází krizi kolem menšinových muslimských Rohingů prchajících před násilím z Barmy . Podle ní má sloužit zájmům "teroristů".
Jiří Štětina - Politik za VV
Stephen King - Americký spisovatel hororů

Tato informační stránka o Lukáš Hajný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Hajný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes