Kateřina Hálová

Related to

Komentátor o Češkách: Mají moc svalů. A smích. Přišla atletická bouře

11.September » iSport.cz
Pár netaktických vět způsobilo na atletických webech velkou bouři. A v jejím centru se ocitly české běžkyně Zdeňka Seidlová a Kateřina Hálová. Komentátor Simon Wilcox se na streamu Světové atletiky ze Zlaté tretry pozastavil nad odlišnou muskulatu...

Čtvrtkař Maslák bude na domácím šampionátu testovat rychlost

16.February » iDNES.cz
Po dvou letech se do atletické haly v Ostravě vrací mistrovství republiky mužů a žen. Začíná v sobotu ve 13 hodin a v neděli v 11. Dorazí téměř celá česká špička. Další články k tématu: Už jsem se probral, hlásil po vítězství v Ostravě čtvrtkař Ma...

Zlepšuje se, aby nemusela tolik běhat. Ambice ale "skromná holka" Vrzalová nepřehání

13.February » Aktuálně.cz
Pátá žena loňského evropského šampionátu Simona Vrzalová láme jeden rekord za druhým. Finiš o medaile si však zatím představuje jen v duchu.

Půlkař Šnejdr zaběhl ve Vídni limit pro halové ME

26.January » Sport.cz
Běžec Filip Šnejdr vyhrál na halovém mítinku ve Vídni závod na 800 metrů a kvalifikoval se na mistrovství Evropy v Glasgow. Limit splnil časem 1:47,99 minuty o 85 setin. V závodě zvítězil s náskokem 38 setin před Britem Josephem Reidem.