15
new stories - click to show

Miloslav Hamřík

Related to

Můžete si za to sami, vzkazuje Babiš kolabující zemi

27.October » A2larm
Premiér dovedl zemi na pokraj kolapsu, vinu ale svaluje na občany a ještě si dělá PR z polní nemocnice. Co přijde příště? Fotky u mrazících boxů?

Babišův kabinet uprostřed krize selhává. Bylo by to k smíchu, kdyby nešlo o život

13.October » A2larm
Schopnost vlády komunikovat zásadní opatření týkající se pandemie koronaviru se blíží nule. Výsledkem Babišovy parodie na vládu je chaos.

Novela exekučního řádu ukáže, zda je v hnutí ANO silnější Babiš, nebo Faltýnek

9.June » A2larm
Nadcházející krize výrazně zvýší počet exekucí. Současný exekuční řád ale neumožňuje dlužníkům situaci efektivně řešit. O novele by se mělo jednat ve sněmovně.

Neopakujme chyby minulosti, je třeba zachránit budoucnost

15.April » A2larm
Situace, jíž dnes čelíme, připomíná v mnohem porevoluční kvas devadesátých let. Neměli bychom dovolit, aby z ní nejvíce vytěžili ti nejsilnější hráči. Spravedlivou budoucnost si zasloužíme všichni.

Týden v číslech

5.April » Rádio Praha
S aprílem padaly teplotní rekordy, až čtvrtině živnostníků a firem hrozí v souvislosti s pandemií zánik. Každý článek publikovaný Rádiem Praha obsahuje procento, věk, částku peněz nebo nějakou jinou hodnotu. Podívejte se na uplynulý týden očima čí...

Týden v číslech

29.March » Rádio Praha
40% Čechů má nedostatečné úspory, ČNB očekává silnou recesi. Každý článek publikovaný Rádiem Praha obsahuje procento, věk, částku peněz nebo nějakou jinou hodnotu. Podívejte se na uplynulý týden očima čísel.

Týden v číslech

7.March » Rádio Praha
Začala rekonstrukce hradu Karlštejn, mzda v ČR nejvyšší v historii. Každý článek publikovaný Rádiem Praha obsahuje procento, věk, částku peněz nebo nějakou jinou hodnotu. Podívejte se na uplynulý týden očima čísel.

Světluška vyjíždí na kole po Česku

6.August » Rádio Praha
500 korun za každý ujetý kilometr. Takovou částkou přispěje sponzor na letošní cyklistický projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Během dvanácti etap projedou nevidomí cyklisté se svými vodiči a reportéry Radiožurnálu celé Česko. Zamí...
Tomáš Zima - Český lékař a biochemik
Michal Neuvirth - Český hokejový brankář
Jakub Voráček - Český profesionální hokejový útočník
Ester Ledecká - Česká snowboardistka

Tato informační stránka o Miloslav Hamřík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloslav Hamřík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes