15
new stories - click to show

Jan Handrejch Fotograf

Related to


Stories

Bartoš: Nejsem super nabušený lídr. Dávám prostor schopným

12:16 » Novinky.cz
Předseda Pirátů Ivan Bartoš věří, že s koalicí se STAN ve volbách uspějí a sestaví vládu bez ANO. Na post premiéra se ve svých čtyřiceti letech už cítí připraven, jak řekl v rozhovoru pro Právo.

Muchova vnučka je proti zápůjčce, Slovanská epopej má podle ní patřit Praze

9:01 » Novinky.cz
Pražští zastupitelé se začínají přiklánět k nejnovějšímu návrhu společnosti Crestyl, že by cyklus obrazů Slovanská epopej od malíře Alfonse Muchy mohl být po pětileté zápůjčce do Moravského Krumlova dočasně umístěn v nově vznikajícím projektu Sava...

Barbora Bočková: Fyzioterapie mi dala porozumění tělu. Nyní se chci zlepšovat v herectví

8:08 » Novinky.cz
Než se rozhodla pro herectví, vzala to oklikou přes vrcholový sport a fyzioterapii. Na jevišti tedy začínala později, než je běžné, přesto uspěla. Barbora Bočková (31) je doma v pražském Divadle Na zábradlí a za pár týdnů se může stát i hvězdou fi...

Index PES klesl na 69 bodů, opět ale vzrostlo číslo R

7:57 » Novinky.cz
Index rizika protiepidemického systému (PES) klesl o čtyři body na 69 bodů. Mírně ale vzrostlo reprodukční číslo R, a to o setinu na 0,87.

Většině tunelu Blanka soud zrušil kolaudaci

19:00 » Novinky.cz
Městský soud v Praze vyhověl žalobě spolku Holešovičky pro lidi a zrušil kolaudační souhlas pro největší část tunelového komplexu Blanka mezi Špejcharem a Pelc Tyrolkou. Na webu to dnes uvedla Česká televize s odkazem na vyjádření mluvčí soudu Mar...

Zdeněk Pohlreich dostal přednostně vakcínu proti covidu-19

22.January » Novinky.cz
Restauratér a televizní kuchař Zdeněk Pohlreich dostal v pražské Všeobecné fakultní nemocnici (VFN) vakcínu proti koronaviru, ačkoli nepatří k lidem s přednostním nárokem na očkování. Podle nemocnice dostal jako náhradník jednu ze zbytkových dávek...

Pearl Jam proti své tribute kapele

22.January » Novinky.cz
Členové americké rockové skupiny Pearl Jam tvrdí, že aktivita jejich britské tribute kapely Pearl Jamm je pro ně nepřijatelná a poškozuje je. A učinili rozhodné kroky.

Varující povídky Romana Ráže

22.January » Novinky.cz
S názvem Muž bez emocí (Nakladatelství MarieTum, 228 str.) nabízí romanopisec a scenárista Roman Ráž soubor jedenadvaceti povídek s podtitulem Vyprávění o tom, co bylo, co je a co bude.

Na kompenzační bonus budou mít nárok i podnikatelé v úpadku, schválila Sněmovna

22.January » Novinky.cz
Podnikatelé v úpadku budou zřejmě moci čerpat peníze z takzvaného kompenzačního bonusu 500 korun denně, a to i zpětně za již proběhlá bonusová období. Umožnit jim to má změna zákona, kterou v pátek schválila Sněmovna. Novelu nyní posoudí Senát.

Škodě Auto loni v Česku klesla výroba na tři čtvrtě milionu aut

22.January » Novinky.cz
Škoda Auto loni vyrobila ve svých českých závodech 753 013 vozů, což je o 17 procent méně, než v roce 2019. Důvodem bylo přerušení výroby na 39 dní a opatření proti koronaviru. Automobilka to oznámila v pátek.

Blatný: Uvolňovat se nebude dříve než na začátku února

22.January » Novinky.cz
Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) ve středu prodloužila nouzový stav do 14. února a spolu s tím i opatření proti koronaviru. První rozvolnění by mohlo přijít na přelomu ledna a února, kdy by se mohla vrátit do škol část žáků. Obnovit by mohly pr...

Šlachta jde do politiky. Povede vlastní hnutí

22.January » Novinky.cz
Už několik měsíců o tom kolovaly zvěsti, ale nyní je to potvrzeno. Někdejší dlouholetý ředitel policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta se vrhá do politiky.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Kateřina Kudějová - Česká vodní slalomářka, kajakářka
Štěpánka Hilgertová - Česká vodní slalomářka
Jiří Oberfalzer - politik - ODS
Oscar Pistorius - Jihoafrický tělesně postižený atlet

Tato informační stránka o Jan Handrejch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Handrejch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes