15
new stories - click to show

Marek Holý

Related to

Změna v repertoáru: Slaměný klobouk (Divadlo na Vinohradech)

17.January » i-divadlo.cz
místo Zuzany Vejvodové roli nazkouší Šárka Vaculíková, místo Oty Jiráka roli nazkouší Otakar Brousek ml. (původně měl roli nastudovat Petr Kostka)

Změna v repertoáru: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé)

15.January » i-divadlo.cz
Autorská práva k uvádění titulu byla pozastavena z důvodu chystaného natáčení filmového zpracování. Divadlo plánovalo odehrát derniéru (možná ne definitivní) v lednu 2021. Místo neuskutečného představení proběhlo symbolické „online rozloučení“. Di...

Změna v repertoáru: Freudovo pozdní odpoledne (Divadlo Na zábradlí)

14.January » i-divadlo.cz
Připravovaná inscenace doznala v průběhu zkoušení změn v obsazení. Nebudou vystupovat původně avizovaní herci Jakub Žáček a Petr Čtvrtníček, místo nich se v inscenaci objeví Ondřej Jiráček a Robert Mikluš v alternaci s Vasilem Fridrichem.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

28.December » ČRo 2 - Praha
Rodové právo. Zažijte při stopování prázdninové dobrodružství plné humoru, náhodných setkání a pohody. Čte Marek Holý. Poslouchejte do 4. 1. 2021.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

28.December » ČRo 2 - Praha
Čekání v Tiraně. Zažijte při stopování prázdninové dobrodružství plné humoru, náhodných setkání a pohody. Čte Marek Holý. Poslouchejte do 4. 1. 2021.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

28.December » ČRo 2 - Praha
Jen nebojte, oni přijedou. Zažijte při stopování prázdninové dobrodružství plné humoru, náhodných setkání a pohody. Čte Marek Holý. Poslouchejte do 4. 1. 2021.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

21.December » ČRo 2 - Praha
Objevuji výhody malých národů. Zažijte při stopování prázdninové dobrodružství plné humoru, náhodných setkání a pohody. Čte Marek Holý. Poslouchejte do 28. 12. 2020.

Tato informační stránka o Marek Holý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Holý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes