15
new stories - click to show

Radkin Honzák Psychiatr

Related to

Radkin Honzák nehodlá dále psát na web ČT24. Zcenzurovali mu kritiku vlády

9:33 » Forum24
Psychiatr a vysokoškolský učitel Radkin Honzák popsal na svém blogu cenzurní praktiky, jež zjevně začínají panovat v České televizi. Honzák byl požádán ze stanice ČT24 o článek na její web o zvládání psychického tlaku, který přináší mnoha lidem dl...

Radkin Honzák: Psychiatrická reforma - pokračování

13.January » Blogy aktuálně.cz
Napsal mi kolega – já beru psychology jako rovnocenné partnery – takže kolega. Hrubě se mnou nesouhlasí a protože nám uřízli diskusi, je docela fér otisknout celý jeho dopis:

Pohádky a skutečnost – reforma psychiatrie

13.January » Přítomnost.cz
Před několika roky dostala paní doktorka Protopopová na starost Babiše juniora. Než se chlapec nadál, byl pod dozorem jejího manžela na Krymu, kde mu bylo umožněno strávit skoro jeden rok. Potom se dostal nějakým způsobem zase do Švýcarska, přičem...

Radkin Honzák: Jak nezblbnout ze života | Webinář

11.January » Informuji.cz
Zorientujte se ve světě emocí a získejte nadhled nad svým životem!... | LIVE stream - (2021-01-21 18:00:00 - 2021-01-21 00:00:00)

Humor jako lék na stres a vyhoření

6.January » Doktorka.cz
Známý psychiatr Radkin Honzák ve webináři ukáže, jak si poradit se stresem. Jak vystoupit z bludného kruhu vyčerpání? Jak se chránit před strašákem jménem syndrom vyhoření? Poznejte životní rovnici, v níž se řeší stres humorem!

Radkin Honzák chce, aby po volbách přišel pořádek demokratický a ne fašistický

6.January » Forum24
Psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog na svém blogu na Aktuálně.cz komentuje pravidelně dění v naší společnosti. Vzhledem k tomu, co se u nás nějakou dobu děje, a to ještě před koronavirem, má témat k úvahám dostatek. Na svém blogu nyní pí...

Radkin Honzák: Rozpolcený národ

5.January » Blogy aktuálně.cz
Renčínův úžasný kreslený vtip zachycuje jednoho jeho pajduláka se staženými kalhotami, který vystrkuje zadní část na toho druhého a přitom říká: A představte si, že takto jsem rozpolcen i vnitřně.

Radkin Honzák: Pullman, Rychlík, Babiš, Filip a ti druzí

4.January » Blogy aktuálně.cz
Čekám jen na to, kdy nějaký „historik“ přijde s teorií, že samotný začátek Protektorátu byl zcela legitimní a legální, protože nebyla nikde žádná uznaná exilová vláda a Hácha přece o ochranu Říše v Berlíně požádal.

Tato informační stránka o Radkin Honzák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radkin Honzák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes