15
new stories - click to show

Petr Hruša

Related to

Stadion stačí vytáhnout ze šuplíku, říká architekt lužáneckého kolosea

9.May » iDNES.cz
Jedno přání se už fanouškům fotbalové Zbrojovky splnilo, jejich klub je zpátky v první lize. Přesto nikdy nepřestanou snít o tom, že se jim vyplní i to druhé a místo zchátralé betonové ruiny za Lužánkami vyroste moderní koloseum, ve kterém budou při…

Basketbalistky Trutnova letos sbírají jednu porážku za druhou. Je naděje na lepší budoucnost?

25.February » ČRo Hradec Králové
Basketbalistky Trutnova nejsou letos v tabulce tam co kdysi, místo bojů o medaile mají z patnácti zápasů jedinou výhru a patří jim předposlední příčka.

Brno udělilo 15 cen města a 5 čestných občanství – to získali Rychetský, Cikrle, Brom i Flodrová

26.January » ČRo Brno
Patnáct osobností obdrželo 25. ledna Ceny města Brna. Zástupci magistrátu je předali při ceremoniálu na Nové radnici. Součástí bylo i udílení čestných občanství.

Někdejší Jaselské kasárny se blíží proměně. Víme co tam bude. Podívejte se

17.December » Brněnský deník
/VIZUALIZACE/ Na místě zanedbaného areálu bývalých Jaselských kasáren v Brně mají vyrůst stovky bytů. K prvním dvěma etapám se zhruba 530 jednotkami žádá Brno řešit několik záležitostí. Investor má například zohlednit hluk kvůli nedalekým tramvajím.

Zkreslené kytary a divoké rytmy. Ostravští Coincidence jsou také vítězové 19. Líhně

2.December » ČRo Ostrava
Kapelu v roce 2010 ještě jako děti založili bratři Hrušové. V stávající sestavě hraje Coincidence od roku 2019 a představuje vlastní tvorbu.

Na cenu Brna jsou navrženi architekt Hrůša, tenistka Krejčíková, politik Pithart

16.November » ČeskéNoviny.cz
Brno - Brněnští radní navrhli 15 osobností, které by měly získat Cenu města Brna pro rok 2021. Jsou mezi nimi například architekt Petr Hrůša, tenisová olympijská vítězka ve čtyřhře...

Petr Hruša jako jeden ze sedmi statečných. Tolik je u nás mezinárodních basketbalových rozhodčích

5.November » ČRo Hradec Králové
Petr Hruša, vedoucí Katedry rekreologie a cestovního ruchu na Fakultě informatiky a managementu UHK, jako jeden z mála u nás může pískat mezinárodní basketbalové zápasy.

TZ: Architektonické družstvo Cosa natočilo další 3 dokumenty o architektuře 80. let

15.June » Artalk.cz
V roce 2020 natočilo družstvo Cosa tři nové dokumenty, ukazující nejen architektonické realizace 80. let, ale díky rozhovorům s autory projektů také myšlenkové zázemí architektonické profese dané doby. Dokumentů existuje již třináct a jsou volně pří…

Coincidence

5.March » ČRo Ostrava
Hostem je Petr Hruša, kytarista a zpěvák ostravské hard-rockové kapely Coincidence. Nebude chybět ani další z koronademáčkových písní.

Slavná pošta u brněnského nádraží skončí, budova už příliš zchátrala

5.February » iRegiony Impuls
Už desítky let sem zástupy lidí chodí vyřizovat dopisy, balíky i složenky. Pošta vedle hlavního vlakového nádraží, která před pandemií obsloužila na 50 tisíc zákazníků měsíčně, se za tu dobu stala jedním z neodmyslitelných symbolů Brna. Jenže v posl…

Tato informační stránka o Petr Hruša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hruša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes