Filip Hrůza

Related to

Přispějte na nový bazén, vyzývá firmy starosta. Může to vést ke korupci

31.January » iDNES.cz
Znojmo chystá výstavbu krytého bazénu. Dlažbu nebo toalety mají na žádost starosty dodat místní firmy. Zdánlivě bohulibý nápad však může podle některých kritiků způsobit problémy, například při budoucích zakázkách. Další články k tématu: Znojmo ch...

Přispějte na nový bazén, vyzývá firmy starosta. Může to vést ke korupci

31.January » iRegiony Impuls
Znojmo chystá výstavbu krytého bazénu. Dlažbu nebo toalety mají na žádost starosty dodat místní firmy. Zdánlivě bohulibý nápad však může podle některých kritiků způsobit problémy, například při budoucích zakázkách.

Brno bude mít metro. Tohle má proměnit „Babišův nejoblíbenější kraj“

15.January » Seznam Zprávy
Jihomoravský kraj má podle investičního plánu dostat největší porci miliard. Zařídila to ovšem chyba.

Znojemská radnice zkoumá, jak komunikovat s veřejností

15.September » prvnizpravy.cz
Znojemská radnice spojila síly s Institutem veřejné správy při Masarykově univerzitě. Cílem je získat průzkum efektivní komunikace směrem k občanům.

Znojmo umí využívat Facebook k oslovení lidí

15.September » Znojemský deník
Znojmo – Jak co nejlépe komunikovat s občany? To zajímá vedení znojemské radnice. Město se proto spojilo s Institutem veřejné správy při Masarykově univerzitě.

Dům přírody v krasu? Vznikl jako šestý v republice. Přispěla na něj Unie

Blanensko /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Autobus linky 226 z Blanska přijíždí k hotelu Skalní mlýn v Moravském krasu. Jen kousek od něj se rozkládá patrová dřevostavba. Už tři roky tu návštěvníky vítá Dům přírody Moravského krasu.

Přínos Unie pro kraj? Hlavně dotace, říká ekonom Hrůza

Jižní Morava /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Do zahraničí bez pasu, nákup zboží bez cel, přístup k dotacím. Minulý týden uplynulo patnáct let od okamžiku, kdy Česká republika vstoupila do Evropské unie a mohla se těšit z těchto i dalších novinek.

Pět set dní marného hledání šéfa. Brněnská doprava stále nemá vedoucího odboru

8.February » Moderní Brno
Téměř pět set dní je brněnský magistrát bez vedoucího odboru dopravy. Na konci září 2017 místo po deseti letech opustil Vladimír Bielko. Jeho nástupce brněnští radní zatím hledají neúspěšně. Výběrové řízení vyhlásili už potřetí.

Pět set dní marného hledání šéfa. Brněnská doprava stále nemá vedoucího odboru

7.February » Brněnský deník
Brno – Téměř pět set dní je brněnský magistrát bez vedoucího odboru dopravy. Na konci září 2017 místo po deseti letech opustil Vladimír Bielko. Jeho nástupce brněnští radní zatím hledají neúspěšně. Výběrové řízení vyhlásili už potřetí.

Tato informační stránka o Filip Hrůza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Hrůza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes