15
new stories - click to show

Filip Huml

Related to

Lodivadlo – pasažéři a herci na jedné lodi ze dřeva a oceli

12.August » Časopis KONSTRUKCE
Na konci roku 2018 byla společnost SKÁLA & VÍT, s. r. o. oslovena MgA. Filipem Humlem, zda bychom se chtěli podílet na projektu LODIVADLO. Jeho myšlenka nás nadchla a jako správní patrioti Hradce Králové a hradeckých divadelníků jsme jeho nabídku ...

Lodivadlo – pasažéři a herci na jedné lodi ze dřeva a oceli

Na konci roku 2018 byla společnost SKÁLA & VÍT, s. r. o. oslovena MgA. Filipem Humlem, zda bychom se chtěli podílet na projektu LODIVADLO. Jeho myšlenka…

Open Air Program – Letos jinak aneb skvělá nálada na Kavčím plácku

1.July » PeopleTogether
Výborná parta kolem Filipa Humla ze spolku Lodivadlo – Boatheatre, z.s, připravila výborný program pro... The post Open Air Program – Letos jinak aneb skvělá nálada na Kavčím plácku appeared first on PeopleTogether .

Rozhovor s Filipem Humlem o spolku Lodivadlo – Boatheatre a stage, která vypadá jako loď

20.October » PeopleTogether
15. října jsme se na Kavčím plácku pod památným stromem Javorem babykou setkali s duchovním... The post Rozhovor s Filipem Humlem o spolku Lodivadlo – Boatheatre a stage, která vypadá jako loď appeared first on PeopleTogether .

Kousek Skotska v Hradci Králové! Filip Huml připlouvá s Lodivadlem a fůrou dobrých nápadů

26.September » ČRo Hradec Králové
V pátek 27. září 2019 bude hostem Lady Klokočníkové po 10. hodině dopolední v živém vysílání z kavárny District V v Havlíčkově ulici v Hradci Králové herec královéhradeckého divadla Drak Filip Huml.

Loď umělců zakotví na Kavčáku až v září

8.August » Hradecký deník
Později, než všichni doufali, ale určitě ještě letos. Neobvyklá Loď umělců je skoro hotová. Už v září zakotví na Kavčím plácku.

Loď umělců zakotví na Kavčáku až v září

Později, než všichni doufali, ale určitě ještě letos. Neobvyklá Loď umělců je skoro hotová. Už v září zakotví na Kavčím plácku.

Hradecký divadelní festival s podtitulem „OSLAVA“ bude večírkem od rána do večera i naopak

Stovky divadelních, hudebních a dalších akcí chystají organizátoři pro letošní 25. ročník Mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů. Tomu bude v Hradci Králové patřit osm dní na konci června. Kromě Klicperova divadla a Divadla Drak uměním...

Lodivadlo připlouvá do Hradce Králové. Filip Huml přiváží Východočechům kousek Skotska

Ve studiu Českého rozhlasu je dnes herec Filip Huml, který chce Východočechům nabídnout kousek Skotska. Staví Loď umělců, která na své palubě poveze umělce i diváky. A Filip, jak už z našeho vysílání víte, umí také nádherně hrát na skotské dudy.

V Hradci vzniká unikátní scéna. Loď umělců

Netradiční scéna oživí Kavčí plácek přímo v centru Hradce Králové. Už letos tam budou divadelníci a hudebníci vystupovat na lodi. Inspiraci našli autoři až ve Skotsku.

Zrzavý rošťák Filip Huml se zamiloval do divadla a chystá na léto projekt Lodivadlo

V pátek 4. ledna 2019 byl hostem Lady Klokočníkové po 10. hodině dopolední v živém vysílání z kavárny District V v Havlíčkově ulici v Hradci Králové herec královéhradeckého divadla Drak Filip Huml.

Tato informační stránka o Filip Huml zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Huml" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes