15
new stories - click to show

Tereza Lišková

Related to

Jsou i hry, kde nikdo nevyhrává. Do jakého příběhu deskových her chcete vstoupit vy?

27.November » ČRo 3 Vltava
Terén, na kterém vznikají tuzemské deskové hry, je úrodný. Dokazují to projekty z Ateliéru herních médií FaVU VUT i hra Project L, která nachází fanoušky napříč kontinenty.

Satirický průvod Sametové posvícení virus nezahubí! V ulicích bude tančit Discovid koule a mutanti

16.November » ČRo 3 Vltava
Vstříc novým mutacím! Tak zní motto průvodu masek Sametové posvícení, který opět projde 17. listopadu Prahou. Vzhledem k okolnostem se proměnily i samotné přípravy akce.

V měsíčních krajinách uhelných dolů raší lázně a mutují polarity. Nechte se uchvátit jejich terénem

23.October » ČRo
Nové krajiny se otevírají i tam, kde bychom je nečekali. Vyrážíme na průzkum míst, která vznikají součinností lidí, strojů, přírodních sil i nelidských organismů.

Skvosty mají mnoho podob. Jaké horizonty autorského šperku odhaluje projekt Schmuck Wander?

14.October » ČRo
Autorský šperk může být i kolektivním dílem. Výstava Schmuck Wander vol. 5 ukazuje rozmanité výsledky spolupráce šperkařů, kteří se nechali inspirovat dílem V. K. Nováka.

Zažít město jinak bude! Festival ukazuje sílu pospolitosti i v době korony. Letos se odehraje ve speciálním režimu

18.September » ČRo 3 Vltava
Zažít město jinak je festival sousedství a místních komunit. Dnes ho tvoří síť malých slavností, jež organizují lidé u sebe na vesnici, v městečku nebo v městské čtvrti.

Jak současné technologie mění podobu světa, která nám roste před očima?

2.September » ČRo 3 Vltava
Denně pijeme koktejl realit. Jak se jeho složení mění s příměsí virtuální reality a umělé inteligence? Jak lze skrze umění a design nahlédnout za horizont?

VÝSTAVA: Tvoří celá škola. Svoji práci ukazují i školník či ekonomka

18.September » e-mostecko.cz
Most - ZUŠ Moskevská v Mostě zve na právě probíhající unikátní výstavní akci v prostorách samotné ZUŠ. Celá akce navazuje na tradici učitelských výstav, kdy je pro tentokrát široká spolupráce napříč všemi zaměstnanci školy, tzn. že se zde prezentu...

Děti si vyzkouší nástrahy podnikání

Příbram - Žáci ze čtvrtých tříd základní školy v Jiráskových sadech v Příbrami se ve středu 3. dubna odpoledne připojí do projektu rozvíjející finanční gramotnost s Českou spořitelnou. Děti ze 4. A a 4. B se již seznámily s peněžnictvím v bance a ...

Tato informační stránka o Tereza Lišková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Lišková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes