Martin Studecký

Related to

Jubilejní FESTKLIP zná vítěze. První místo putuje na Slovensko.

6.December » e-region.cz
Desátý ročník festivalu hudebních klipů FESTKLIP skončil překvapením. První místo v kategorii, kterou hodnotila odborná porota, získala kapela No Brake ze Slovenska se svým klipem Free your mind.

Pět dní nabitých uměním nabídne veřejnosti v Mostě divadelní festival

29.October » Mostecký deník
Něco už je beznadějně vyprodané, něco je ještě volné. Do vypuknutí mosteckého divadelního festivalu Young for young, který oživuje místní dění, zbývá přesně týden.

Sníte o natáčení filmu? Pak ale rychle zahoďte telefon

14.September » Mostecký deník
V Mostě vznikla při ZUŠ F. L. Gassmanna malá „filmová akademie“, kde se děti učí natáčet jako profesionálové. Více o projektu hovořili David Homola, Míra Kuželka, Martin Studecký, Jaromír Malý a Richard Řeřicha v Týdeníku Mostecko, který vyšel ve ...

Mostecký kostel byl opět v televizi. Tentokrát diváci poznali celou historii

23.April » Mostecký deník
Most - Jak vznikala proslulá Národní kulturní památka, ukázali Mostečané ostatním Čechům s pomocí České televize. Během Velikonočního pondělí odvysílala čtyřicetiminutový dokument o historii mosteckého kostela Nanebevzetí Panny Marie.

Dívejte se: Česká televize dnes dává dokument o mosteckém přesunutém chrámu

22.April » e-mostecko.cz
Most - O Velikonoční pondělí 22. dubna 2019 uvede program ČT 2 od 14:15 hodin dokument Chrám z popela zdvižený o historii mosteckého kostela Nanebevzetí Panny Marie. Dokument vznikl v režii Martina Studeckého v nahrávacím studiu Ponte Records. Dok...

Tato informační stránka o Martin Studecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Studecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes