15
new stories - click to show

Janusz Hummel

Related to

Cítil jsem, jak se Židů v Izraeli moje role nacisty dotýká, říká český herec

9.August » iDNES.cz
Mezinárodní divadelní festival v Tel Avivu má za sebou teprve čtvrtý ročník. Už se ale na něm představil i soubor z Česka, v hlavních rolích Janusz Hummel a Jiří Valeš v režii Marianny Arzumanové sklidili za minimalistickou hru Adresát neznámý obrov…

Píseň holokaustu v kulisách současnosti

Události holokaustu jsou již několik desetiletí předmětem uměleckých děl. S novým osobitým pojetím přišlo komorní Divadlo MA s autorskou inscenací Gramofon.

Zoufalý herec ze Slunečné: Uvězněný na Mauriciu! Zrušili lety a nikdo s ním nekomunikuje

21.February » Blesk.cz
Vyrazil za klidem a odpočinkem na ostrov Mauricius a teď zažívá dny hrůzy. Český herec Janusz Hummel (51), který se mihl i v několika epizodních rolích v oblíbeném seriálu Slunečná, zoufale prosí o pomoc. Uvázl na ostrově a teď se nemůže dostat zpět…

Z tiskových zpráv: Grottu v Grébovce opět oživí divadlo pod širým nebem

28.July » i-divadlo.cz
Druhý ročník Letního divadla v Grébovce 2021 oživí novorenesanční prostor Grotty v Grébovce (Havlíčkových sadech). Od 6.8.2021 nabídne divákům 8 večerních představení Divadla Marianny Arzumanové (DMA) každé srpnové úterý a pátek vždy od 20 hodin.

Pozvánka na festival Letní divadlo v Grébovce 2021

27.July » Divadlo.cz
Zveme Vás na druhý ročník události Divadla Marianny Arzumanové - Letní divadlo v Grébovce 2021 v překrásném novorenesančním prostoru Grotty v Havlíčkových

Hodnocení uživatelů: Adresát neznámý (Divadlo Marianny Arzumanové) - 100 % [Lennka]

12.October » i-divadlo.cz
Vynikající představení. Velmi mě nadchlo, vtáhlo do děje a vzalo za srdce. Úžasní herci, pro mě strhující příběh a super provedení. Děkuji.

Sněz tu online žábu (No. 4)

Poslední den festivalu Sněz tu žábu zachoval nastolenou koncepci, ve které festival prezentoval jednu novou video-skicu a jeden záznam inscenace, která se na festivalu objevila již v předchozích ročnících.

Tato informační stránka o Janusz Hummel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Janusz Hummel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes