15
new stories - click to show

Jan Jemelka

Related to

Olomoucí durchumdurch aneb když v ráji pršelo

1.December » Turistika.cz
Dlouho jsem přemýšlel, jestli tento mokrý cestovatelský příběh s podtitulem „Anglií i Fantaskními světy“ na stránky Turistiky vůbec patří, ale pak jsem si řekl, že neštěstí druhého většinou ostatní potěší nebo alespoň pobaví. Navíc se programově…

Pivo z vlastní kuchyně už mu bylo málo, založil minipivovar

4.October » Agris
K vlastnímu minipivovaru přišel vystudovaný geodet a geoinformatik Jan Jemelka (44) z Příbora na Novojičínsku náhodou. Zaznamenal před lety informaci, že pivo si lze uvařit doma v kuchyni, a tak to poprvé zkusil.

Dialog v umění: výstava v Červeném kostele ukazuje dílo Jana Jemelky a Otmara Olivy

8.September » cirkev.cz
Výstava společných uměleckých prací výtvarníka Jana Jemelky a sochaře Otmara Olivy představuje ve fotografiích jejich společné sakrální realizace i

Kolektivní výstava Aktuál 23 v Galerii Caesar

28.August » Program výstav
Kolektivní výstava Aktuál 23, každoroční výběrová přehlídka – rekapitulace prací členů Spolku olomouckých výtvarníků a okruhu umělců…

Dny evropského dědictví v Červeném kostele

18.August » Kudy z nudy
Jako každý rok se Vědecká knihovna v Olomouci zapojí do Dnů evropského dědictví s pestrým programem.

Na Svatém Kopečku se uskuteční „Sousedská slavnost“

10.July » cirkev.cz
Matice svatokopecká společně s místní farností a dalšími partnery srdečně zvou na Sousedskou slavnost, která se uskuteční v sobotu 19. srpna 2023.

V prostějovském muzeu jsou k vidění návrhy vitráží pro secesní skvost Národní dům

V prostějovském muzeu může veřejnost poprvé vidět návrhy vitráží, které olomoucký výtvarník Jan Jemelka vytvořil pro Národní dům v Prostějově. Díla nakonec nebyla do secesní památky usazena, přednost dostaly repliky původních Kotěrových vitráží.

Muzeum v Prostějově láká na vitráže pro secesní skvost i grafiku roku

Díla akademického malíře, grafika a vitrážisty Jana Jemelky mohou nyní obdivovat milovníci výtvarného umění v Muzeu a galerii v Prostějově. Výstava nazvaná Vitráže a grafiky se koná u příležitosti sedmdesátin tvůrce, který má ateliér v olomoucké čtv…

Vitráže a grafiky budou k vidění v Muzeu a galerii Prostějov

21.April » Prostějov
Vernisáž výstavy Jan Jemelka - Vitráže a grafiky se uskuteční ve čtvrtek 27. 4. 2023 v 17:00 hodin v hlavní budově Muzea a galerie v Prostějově, nám. T. G. Masaryka 2.

Podívejte se na Odvalený hrob, mají ho ve hřbitovní kapli v Odrách

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Odvalený hrob. Tak se jmenuje dílo, které doplnilo interiér hřbitovní kaple Svaté Rodiny v Odrách. O co jde a proč zrovna zde? To všem přítomným vysvětlili ve středu 2. března samotní tvůrci.

Popeleční středa 2022 a další očekávané události

2.March » Rádio Proglas
Nabízíme výběr z očekávaných událostí v den, kdy věřící na znamení pokání při bohoslužbách přijímají tzv. popelec. Občanský svátek slaví Anežka.

Odhalení uměleckého díla autorů Otmara Olivy a Jana Jemelky

21.February » Odry
Hřbitovní kaple sv. rodiny 18:00 hod. Program za účastí autorů hudebně doprovodí harfistka Katarína Ševčíková.

Tato informační stránka o Jan Jemelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Jemelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes