Denisa Jeřábková

Vztahuje se k

Moderátorka Denisa Jeřábková: Dvanáct let toužila po větším dekoltu

14.ledna » iHOT.cz
Půvabná televizní a rozhlasová moderátorka Denisa Jeřábková se po dlouhých 12 letech konečně rozhoupala a udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě.

Jeřábková z TV Prima: Obšlehla prsa světové krásky!

11.ledna » Aha!
Když už, tak s velkou parádou! S tímhle se reportérka Top Star magazínu Denisa Jeřábková (30) vrhla do plastické operace prsou. Dvojky si nechala předělat na trojky, které obdivuje celý svět.

Kdo stál za útoky z 11. září? Objevila se nová vážná obvinění!

10.ledna » stars24.cz
Stovky příbuzných těch, kteří byli zabiti 11. září 2001 při teroristickém útoku, se pokoušejí žalovat Saúdskou Arábii. Tito lidé podezírají tamní vládu, že měla s útokem něco společného. Proti tomu se ostře ohradili arabští právníci, kteří tvrdí, ...

Skrytá hrozba? Tohle dělá před milováním skoro každý, ale...

10.ledna » stars24.cz
Intimní chvíle ve dvou jsou příjemným zpestřením vztahu. I ony ale mají svá pravidla, a to nejen během sexu samotného. Příprava na něj by měla probíhat v průběhu celého dne, a několika věcí byste se měli zaručeně vyvarovat.

Moderátorka Denisa Jeřábková: Proč se jí porouchala prsa?

9.ledna » stars24.cz
Půvabná televizní a rozhlasová moderátorka Denisa Jeřábková se po dlouhých 12 letech konečně rozhoupala a udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Kdo může za to, že je nyní spokojenější než kdy předtím?

Foto: Moderátorka Denisa Jeřábková. Proč se jí porouchala prsa?

9.ledna » ZprávyExtra.cz
Praha – Půvabná televizní a rozhlasová moderátorka Denisa Jeřábková se po dlouhých 12 letech konečně rozhoupala a udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Kdo může za to, že je nyní spokojenější než kdy předtím? Optimistický přístup k...

Vyhozená moderátorka zpráv si nechala zvětšit prsa! Pomůže jí to k návratu do televize?

9.ledna » Blesk.cz
Denisa Jeřábková (30), která působila na TV Barrandov, musela přede dvěma lety uvolnit místo pro Alex Mynářovou (34)! Od té doby je na mateřské a příležitostně moderuje. Nechala si také zvětšit poprsí, což snad ocení i jiní než její partner.

Kráska z TopStaru (28) na Kanárech: O nápadníky neměla nouzi...

29.října » Aha!
Odložila mikrofon i teplé oblečení a v titěrných plavkách vyrazila Denisa Jeřábková (28) na ostrov Fuerte Ventura lovit slunce. Jenže víc než paprsky přitahovala mužské pohledy.

Převrátil z Barrandova je mužem dvou tváří, tvrdí hlasová poradkyně Postlerová

5.října » Blesk.cz
Už několik let Petr Převrátil (30) na TV Barrandov moderuje Naše zprávy. Vysílal vedle Terezy Jemelíkové (30), Denisy Jeřábkové (28) a nyní ho na obrazovce vídáme s Alex Mynářovou (32). Co o něm soudí jazyková odbornice Jana Postlerová (73)?

Denisa Jeřábková: Dvojnice Lary Croft!

18.srpna » Aha!
Nebezpečně svůdný pohled, křivky i ženské zbraně! Na to všechno by měla mít zbrojní průkaz Denisa Jeřábková (27).

Moderátorka Denisa Jeřábková: Dvojnice Lary Croft!

18.srpna » Aha!
Nebezpečně svůdný pohled, křivky i ženské zbraně! Na to všechno by měla mít zbrojní průkaz Denisa Jeřábková (27).

Lara Croft, nebo Brutální Nikita? Brunetka z Primy zhubla, odhalila své křivky a fotila se se zbraněmi

15.srpna » Super.cz
Tak takové fotky bychom od maminky roční dcerky Laury opravdu nečekali. Moderátorka Denisa Jeřábková shodila všechna poporodní kila a za poslední měsíce zhubla ještě o jednu konfekční velikost a nafotila pěkně odvážné fotky. Z některých jde dokonc...
Vojtěch Lindaur - Český hudební publicista

Tato informační stránka o Denisa Jeřábková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Jeřábková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes