15
new stories - click to show

Olga Šípková

Related to

Marta Vančurová oslavila narozeniny: Zrada Malíře i tajný milenec Ladislav Frej

11.September » Šíp
Marta Vančurová před pár dny oslavila 75. narozeniny. Herečka ztvárnila během své úspěšné kariéry řadu známých rolí, v osobním životě si ale několikrát sáhla na dno. Asi nejhorší životní zkouškou prošla v době, kdy jí lékaři našli rakovinu a následn…

Olga Šípková si sáhla na dno: Antidepresiva, mozková mrtvice a zákaz cvičení

10.September » Šíp
Olga Šípková dlouhé roky holduje zdravé stravě a cvičení, přesto její organismus nevydržel nátlak a před rokem prodělala mozkovou příhodu. Sportovkyně navíc nedávno přiznala, že před lety skončila s depresemi na psychiatrii.

Rysa, který utekl z Vysočiny, stále nechytili. Možná se potká s jihočeským

10.September » Agris
Samice rysa, která v prosinci loňského roku utekla ze svého výběhu, se do jihlavské zoologické zahrady stále nevrátila. Jihlavský zoolog Richard Viduna přesto neztrácí naději. Šelma totiž dokáže v divočině přežít. „To zvíře umělo lovit kořist. O tom…

Olga Šípková popsala zdravotní útrapy, stačilo málo a nebyla mezi námi

9.September » Šíp
Oblíbená cvičitelka Olga Šípková vypadá i po padesátce perfektně. Přísná strava a pravidelný pohyb nebylo to jediné, co ji drželo v perfektní kondici. Dlouhodobě bojovala s psychickými problémy, které jí braly energii do sportu i běžného života.

Životní drama Olgy Šípkové: Mistryně v aerobiku měla mrtvici!

8.September » stars24.cz
Olga Šípková sice letos oslavila 54. narozeniny, ale mnozí lidé v ní stále vidí vrcholovou sportovkyni, která se utkávala s těmi nejlepšími na světové scéně. Nejtěžší boj ale svedla poměrně nedávno na poli zdraví.

Olga Šípková přiznala psychické problémy: Antidepresiva a mozková příhoda

8.September » Kafe.cz
Oblíbená cvičitelka Olga Šípková vypadá i po padesátce perfektně. Přísná strava a pravidelný pohyb nebylo to jediné, co ji drželo v perfektní kondici. Dlouhodobě bojovala s psychickými problémy, které jí braly energii do sportu i běžného života.

Olga Šípková se podruhé narodila. Sportovkyně prodělala mozkovou příhodu

8.September » Super.cz
Olga Šípková vždy ohromovala svou fyzičkou a vyrýsovanou postavou. Za jejím vzhledem stál pravidelný režim, tvrdá dřina a odříkání. To ale vedlo k následným depresím.

Televizní cvičitelka Olga Šípková (54): Po depresích mrtvice! Dva centimetry od smrti

8.September » Blesk.cz
Nešetřila se… a pak to přišlo! Za úspěchem Olgy Šípkové (54) stála léta odříkání, nátlaku a těžkých depresí. Možná i to způsobilo, že nestárnoucí sportovkyně před rokem prodělala mozkovou příhodu.

Jedinečná podívaná: Sklizeň obilí, tak jak to dělávaly naše babičky

26.July » Agris
U našich sousedů na slovenské straně se pod Javořinou nachází jedna malá vesnička s názvem Lubina - Kopcové. Milan Zemanovič je nadšený kosec a každý rok na své obilné políčko přitáhne spoustu kosců z České i Slovenské republiky.

Daniel Hůlka se vysněné rodiny dočkal v padesáti. Pravou lásku našel mimo showbyznys

1.June » Prima Ženy
Zpěvák Daniel Hůlka, který slaví 55. narozeniny, si dlouhá léta vybíral partnerky pohybující se v showbyznysu. Životní lásku však našel u ženy, která byla zcela mimo obor. Když se seznámili, živila se jako průvodkyně.

Milan Šteindler, Ota Jirák a Pavol Habera se narodili ve stejný den

12.April » aplausin.cz
Prvně jmenovaný populární herec Milan Šteindler (Sklepák), dnes excelující na prknech Divadla Na Jezerce, se narodil 12. dubna 1957. Dnešního dne tedy slaví své šestašedesátiny.

Životní změna Olgy Šípkové: Přestala brát antidepresiva a tráví čas s vnoučetem

12.April » Kafe.cz
Oblíbená a uznávaná bývalá mistryně světa ve sportovním aerobiku před časem změnila profesi a stala se mentální koučkou. Sama si totiž prošla psychickými problémy, ze kterých jí pomohla antidepresiva a narození vnoučete.

Tato informační stránka o Olga Šípková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olga Šípková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes