15
new stories - click to show

Pavel Jerie

Related to

Kovářova kobyla nemůže být bosá, říká nestor památkářů. I když to znamená hledat v bazarech

11.January » ČRo Brno
Je památkovým garantem obnovy Národního muzea, zámků v Telči či v Uherčicích. Nestor tuzemských památkářů Pavel Jerie ale dokázal sám vzorově opravit dům, ve kterém žije.

V nadcházejícím týdnu pozor na ledovku a mrznoucí déšť

V návaznosti na vývoj meteorologických modelů pro nadcházejících několik dní, silničáři varují řidiče před mrznoucími dešti a možném sněžení i v nižších polohách.

V nadcházejícím týdnu pozor na ledovku a mrznoucí déšť

V návaznosti na vývoj meteorologických modelů pro nadcházejících několik dní, silničáři varují řidiče před mrznoucími dešti a možném sněžení i v nižších polohách.

Pro krizové situace budou mít silničáři ve vozech kamery

31.October » Orlický deník
Zima už je doslova na spadnutí. Připravují se na ni intenzivně i silničáři v Pardubickém kraji. Údržbu silnic prvních tříd na Orlickoústecku a Svitavsku bude provázet několik novinek.

Silničáři Pardubického kraje finišují přípravy a přesouvají dispečink z České Třebové do Králík

27.October » InfoDnes.cz
(pardubicednes.cz) Silničáři, kteří mají v zimě na starosti sjízdnost silnic I. tříd v okresech Ústí nad Orlicí a Svitavy, dokončili přípravy na zimu. "Konec září pro nás tradičně znamená milník, kdy finalizujeme plán zimní údržby a končíme pravid...

Silničáři Pardubického kraje varují před mokrým sněhem

Ačkoliv teploty poslední doby napovídaly příchod jara se vší parádou, v pondělních večerních hodinách se situace dočasně změní.

Silničáři Pardubického kraje varují před mokrým sněhem

11.May » InfoDnes.cz
(pardubicednes.cz) Ačkoliv teploty poslední doby napovídaly příchod jara se vší parádou, v dnešních večerních hodinách se situace dočasně změní. "Noční teploty se budou pohybovat okolo nuly a v našem regionu očekáváme nad 400 m sněžení s deštěm," ...

Silničáři varují před mokrým sněhem na Suchém vrchu

11.May » Orlický deník
Do Česka míří studená fronta. Na výraznou změnu počasí se připravují i silničáři. “Noční teploty se budou pohybovat okolo nuly a v našem regionu očekáváme nad 400 m sněžení s deštěm,” říká k meteorologické situaci Pavel Jerie, šéf zimní údržby spo...

V nadcházejících dnech nebudou ledovky výjimkou, informují silničáři Pardubického kraje

27.February » InfoDnes.cz
(pardubicednes.cz) V příštích několika dnech meteorologové očekávají prudký teplotní pokles. "Zima ještě neřekla své poslední slovo, jak nám ukážou nadcházející dny. Očekávané dešťové přeháňky se sněhem spolu s nízkými teplotami mírně pod nulou bu...

Díky mírné zimě silničáři ušetří

11.February » Orlický deník
Silničáři zajišťující zimní údržbu vozovek prvních tříd vysypali od loňského listopadu do konce ledna zatím jen třináct set tun posypového materiálu. To je o 75 % méně posypu než za stejné období loňskou zimu.

Tato informační stránka o Pavel Jerie zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Jerie" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes