15
new stories - click to show

Robert Jíša

Related to

Světová operní premiéra v bytě? Dvořákova Olomouc dokazuje, že to jde!

17.May » Classic Praha
19. května budou mít návštěvníci Dvořákovy Olomouce příležitost zažít mimořádnou událost, která obsahem, formou i místem konání zcela vybočuje z dramaturgie festivalu. Jde o světovou premiéru experimentální komorní opery Durst.

ANKETA | Ota Balage, Vašek Bláha, Jan P. Muchow a další vzpomínají na rok 2021. Co je čeká v tom letošním?

25.January » iREPORT.cz
Jaký byl rok 2021? Na to jsme se v naší novoroční anketě zeptali Oty Balage, Vaška Bláhy z Divokýho Billa, Jana P. Muchowa, Roberta Jíši, Tomáše Konůpky, Radka Tomáška ze Support Lesbiens a Moimira Papalescu. Sedmice nám zároveň...

The V.I.P se probouzejí k životu

24.December » Rock&Pop
Hudební skupina The V.I.P připravuje nové album s názvem SUNK CHEST CLUB & DOWNSON AIRPLANE. Frontman skupiny Petr Dolejs Koch představuje kdo se na nahrávkách… The post The V.I.P se probouzejí k životu appeared first on ROCK&POP .

Petr Dolejš Koch: V klipu THE V.I.P™ bude hrát i švédská topmodelka

11.May » Frontman.cz
Já se díky svému vrozenému Aspergerovu syndromu vlastně nacházím v dobré společnosti, jako jsou Benjamin Franklin, Thomas Jefferson, Charles Darwin, Carl Gustav Jung, Albert Einstein, Thomas Alva Edison, Nikola Tesla, Steve Jobs, Bill Gates, Ludwig …

Tanec, sny a reflexe baroka. Tvůrci opery Žízeň se těší na premiéru ve Vídni

15.November » Rádiožurnál
Vídeňské divadlo Tanzquartier uvede performativní operu o šesti dějstvích Žízeň. O projektu mluví skladatel Robert Jíša a tanečnice Linda Samaraweerová.

Rokycanští ochranáři chystají listopadový ples. Už jsou lístky

15.September » Region Plzeň
Rokycanští ochránci přírody vyzývají všechny své členy, příznivce, spolupracovníky i tance chtivé spoluobčany, aby se přišli v sobotu 9. listopadu 2019 příjemně pobavit do sálu Restaurace Na Střelnici Rokycany.
Libuše Schmidová - Tajemnice manželky prezidenta republiky

Tato informační stránka o Robert Jíša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Jíša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes